menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Łańcuszek Możdżera
Leszek Możdżer przysłał mi mejlem, swój "łańcuszek szczęścia":"To jest idiotyczny łańcuszek SRANIA NA LANCUSZKI. Jeśli srasz na łańcuszki szczęścia wyślij ten łańcuszek wszystkim. Jeśli wyślesz to: > 5 osobom- nic się nie stanie > 10 osobom - nic się nie stanie > 15 osobom - tez pewnie nic się nie stanie > 20 osobom - zgadnij co się stanie > 666 osobom - też się nic nie stanie; Otóż to: Nic się kurwa nie stanie. Ania nie wysłała tego łańcuszka i nic się jej nie stało. Grześ wysłał łańcuszek i nic mu się nie stało; Jurek nie wysłał łańcuszka i zapierdolił go tramwaj, ale nie wiadomo jaki był związek z łańcuszkiem;-)"

Komentarz:
Autor:
E-mail:
Tytuł:
Treść:
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS