menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

PUB 700 cz. II
Otrzymałem przesyłkę z Fonografiki, paczkę płyt Leszka Możdżera „Pub 700”. Album wreszcie ukazała się po dwóch latach. Słuchając wracam do chwil pracy nad filmem „Pub 700”. „Zastanawiam się, czy w ogóle jest to komuś potrzebne, to co zrobiliśmy, może naprawdę trzeba pióra w dupę wsadzić, biegać i wymachiwać po scenie. Może o to naprawdę chodzi – mówi rozgoryczony Leszek Możdżer.” 24 trak na płycie i nie pamiętam, która już minuta filmu. Film obejrzało w sumie blisko 800 tys. (najmniej z wszystkich moich filmów), nagrodziła go publiczność na festiwalu w Kazimierzu. Ale czy ten film coś zmienił? - zapytała mnie Grażyna Torbicka przed drugą emisją telewizyjną Pub 700. Odpowiedziałem, że nic.

Komentarz:
Autor:
E-mail:
Tytuł:
Treść:
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS