menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Peja na legalu
Wpadli do mnie Leszek Gnoiński i Robert Jarosz. Wypiliśmy butelkę Cuba Libre. Stwierdziliśmy, że tak naprawdę najchętniej każdy z nas opuściłby ten kraj. Dzwoni Arek Deliś. Włącz dwójkę, leci koncert Peji, który robiłeś. Minął rok czasu, gdy z Jackiem Dybowskim zrobiliśmy „Peja na legalu”. Dwa lata wcześniej powstali Blokersi, gdzie Rysiek Andrzejewski był głównym bohaterem. - Kiedyś ci podziękuje, albo  będę cię gonił – mówi Peja do mnie. Potem słyszę rymy „Czas nas zmienił? Nie sądzę.” Niestety tekst jest nieaktualny, zbyt wiele się zmieniło. Kiedy ostatni raz rozmawialiśmy ze sobą?  I czy dzisiaj jest o czym?  Nadal tylko zostaje to, co razem stworzyliśmy. Nie jest to na pewno pogodna, radosna telewizyjna papka. I może to jest najważniejsze, to co po nas zostaje.

Komentarz:
Autor:
E-mail:
Tytuł:
Treść:
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS