menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Swój pedofil
Otrzymałem telefon od Wojtka Sumlińskiego. Aresztowano dziennikarza śledczego Jarosława G. , o którym to już od pół roku zbieraliśmy dokumentacje w związku z filmem „Pedofile”. W całej tej historii najbardziej zaskakiwała mnie postawa kolegów dziennikarzy śledczych z jego redakcji. Dlaczego tym razem uznali, że nie ma sprawy, ciszej nad tą trumną. Bo dotyczyło swojego? Redakcja także, choć znana była z tego, że napiętnowała dziennikarza TVN za to, ze kiedyś był karany, odmawiając mu prawa do bycia reporterem śledczym, nawet nie zająknęła się, nie podziękowała mu za współpracę. A przede wszystkim, nie jako pierwsza napiętnowała. Podwójna moralność? I jak teraz patrzeć na jego artykuły śledcze? Jak były prawdziwe? Czy od pewnego czasu Jarosław G. nie był już niewolnikiem służb, które wiedziały o jego problemie? Pedofilia w Polsce nigdy nie będzie zwalczona jeśli różną miarą będzie się mierzyło ludzi. Pedofil na wysokim stanowisku, pedofil będący w układzie zawsze może liczyć w Polsce na bycie chronionym. Jego sprawa traktowana jest mniej surowo.

Komentarz:
Autor:
E-mail:
Tytuł:
Treść:
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS