menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Od tego jest policja
21 osób zostało zamkniętych na 24 godziny by uniemożliwić protesty przeciwko wizycie Putina w Krakowie. Zamkniętych na 24 godziny, a nie zatrzymanych, spisanych i natychmiast wypuszczonych za nielegalną demonstrację. Zastosowanie 24 godzinnego aresztu jest zwykłym kneblowaniem głosu ludzi sprzeciwiających się polityce Putina. Przypomina mi się jak w czasie stanu wojennego zatrzymywano instruktora miejskiego ośrodka kultury w Elblągu przed każdym świętem narodowym. Rozmowa Sekielskiego i Morozowskiego z Ryszaredem Kaliszem, szefem MSWiA w „Prześwietleniu” jest niezwykle pouczająca, pokazuje jaką świadomość wolności i praw obywatelskich ma minister spraw wewnętrznych Polski roku 2005. W pewnym momencie Kalisz z wiecznie wiszącym uśmieszkiem samozadowolenia na twarzy rzuca, że wśród demonstrujących zatrzymano jedną osobę posiadającą narkotyki! Cóż za socjotechnika! Kalisz niechcący sugeruje, że demonstranci byli pod wpływem narkotyków, wie co robi. To ćpuny! Czym się przejmować?  Co chwila powtarzał jak zaklęcie - „Od tego jest policja.”

Komentarz:
Autor:
E-mail:
Tytuł:
Treść:
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS