menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Reklamy już sprzedane
Nagranie programu Nakręconej nocy w ramach „Podwieczorka z mózgami” w agencji reklamowej U-boot. Po programie rozmawiamy o tym co się dzieje w mediach w związku ze złym stanem zdrowia papieża Jana Pawła II. O przygotowanych już numerach gazet, nagranych programach, dyżurach w telewizji i radiu. „Zaczęli już nocować w redakcjach”. Na koniec ktoś rzuca z lekkim obruszeniem. „Ale o tym też się powinno powiedzieć, że sprzedano reklamy na okładkach pism, które wyjdą po jego śmierci. Odbyła się swoista gonitwa i licytacja – kto da więcej”.

Komentarz:
Autor:
E-mail:
Tytuł:
Treść:
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS