menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

To miasto nigdy nie będzie moje
Otrzymałem e-mail od Cezarego Ostrowskiego z Poznania: „Jaki jest Poznań widziałeś :) To typowe "miasto przedstawicieli handlowych". Środowisko artystyczne jest stłamszone przez zatwardziałe koterie wiszące na pasku tego lub owego, które realizują się głównie bankietowo i salonowo (chyba tylko z uwagi na przyszłe korzyści, bo jak sam zauważyłeś bankiety mamy prowincjonalne).To wysoce kulturowo i moralnie szkodliwe zjawisko czyni z nas zadupiewo do kwadratu. Brak świeżego oddechu, brak wolności, brak  elementarnej wiedzy o rzeczywistym kształcie współczesnej kultury. Dominuje styl rokokowo-drobnomieszczański, łatwy lekki i przyjemny, a jak już awangarda to najlepiej taka sprawdzona, jak stare wino, minimum kilkudziesięcioletnia .... To taka sytuacja jak z "Twin Peaks" - potworny koszmar, a wszyscy udają że jest w porządku!”

Komentarz:
Autor:
E-mail:
Tytuł:
Treść:
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS