menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Walendziak, pierwszy ideolog IV RP
Walendziak, pierwszy ideolog IV RP. Tytuł artykułu Pawła Smoleńskiego w Gazecie wzbudził moje zdziwienie. Próba ratowania Walendziaka? Jak mógł powstać tekst, który nie uwzględnia obecnego stanu rzeczy? Walendziak został zmarginalizowany. On i jego ludzie będą wycięci w pień. I nie chce mi się wierzyć, że dziennikarz piszący taki artykuł nie usłyszał tego od swoich rozmówców. Z kim w taki razie rozmawiał? Na Woronicza 17 każdy już wie, że to kres jego dni, póki Kaczyńscy będą rządzić. Ale nie autor artykułu.

Komentarz:
Autor:
E-mail:
Tytuł:
Treść:
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS