menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

5 złotych na xero
Co słychać u Leszka Możdżera? Uwielbiam jego ironię, dystans. Na swojej internetowej stronie pisze: „9 maja w Sopocie, w apartamencie Znanego Artysty odbyła się tajna próba z muzykami jazzowymi trójmiasta. Ćwiczono 3 utwory przeznaczone do nagrania na najnowszą płytę Jego Ekscelencji Przemysława Dyakowskiego, który również na rzeczonej próbie był obecny. Doszło do równomiernych poćwiczeń instrumentalnych i ustaleń aranżacyjnych, a po próbie jeden muzyków z sekcji rytmicznej pożyczył drugiemu 5 złotych na xero.” Ale jak widać od realizacji PUB 700 artyści w Polsce nadal biedują, w bufetach jedzą na kreskę i ciągle od wszystkich na wszystko pożyczają.

Komentarz:
Autor:
E-mail:
Tytuł:
Treść:
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS