menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Medialna śmierć Rutkowskiego
Telewizja TVN zdecydowała o zdjęciu z letniej ramówki powtórkowych odcinków piątej serii „Detektywa”, gdzie Rutkowski w obecności kamer śledzi i zatrzymuje przestępców, podaje agencja prasowa. I tak wyniesiony w górę przez media, ich niedawny ulubieniec, z dnia na dzień jest przez nie zabijany słowem: „Nędzny koniec psiego detektywa,” „Detektyw mafii. Wreszcie cię dopadli detektywie”, „Twardy detektyw wymiękł” To tylko niektóre tytuły. Dzisiejszy artykuł w Fakt, to gwóźdź do jego medialnej śmierci: „Całe życie grał bohatera, a teraz zachowuje się jak zwykły mięczak! Były poseł detektyw Krzysztof Rutkowski (46 l.) jak histeryk mdlał wczoraj w Katowicach na sali sądowej przed aresztowaniem. Sędziowie jednak nie nabrali się na tanie sztuczki detektywa-bandziora i postanowili, że najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.”

Komentarz:
Autor:
E-mail:
Tytuł:
Treść:
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS