menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Lepper obawia się smsa Gasińskiego
Otrzymałem list od Bogdana Gasińskiego, przebywającego w Areszcie Śledczym przy ulicy Rakowieckiej w Warszawie, datowany na 2 lipca br. Gasiński przebywa tam drugi miesięc. „Zostałem aresztowany, bo wysłałem jednego sms do p. Wiernikowskiej z TVP, że zabiję Andrzeja Leppera. Oczywiście chodziło o zabicie polityczne, tj. usunięcie go ze sceny politycznej poprzez ujawnienie kwitów na Leppera z lat 2001-2003 (…) Żeby wszystko było jasne – nigdy nie wysłałem sms-a do Leppera o groźbach, tak jak piszą gazety – bo nie znam do niego telefonu. Dostanę 2 lata więzienia za to, bo na sprawiedliwość sprawiedliwość tym kraju nie ma co liczyć, a w tej sprawie jest nacisk z góry.” Areszt za smsa? Nie mieści mi się to w głowie. Rozmawiam z Marią Wiernikowską. Potwierdza. Sprawdziła w prokuraturze. Rozmawiała z Lepperem, ten nawet obiecał jej wycofanie skargi, że czuje się zagrożony ze strony Gasińskiego. Jednak tygodnie mijają a Gasiński siedzi za smsa w areszcie.

Komentarz:
Autor:
E-mail:
Tytuł:
Treść:
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS