menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Gudzowaty, piękny i niewinny
Aleksander Gudzowaty w rozmowie z Moniką Olejnik w porannej audycji Radia Zet, wyzywa mnie. Kreuje się na pokrzywdzonego. Biedaczek. To nie on nagrywa, tylko jego ochrona bez jego wiedzy. W ogóle w rozmowie z Moniką Olejnik cierpi na amnezje. Nie pamięta, kiedy rozmawiał  z Adamem Michnikiem. Rok? Trzy lata temu? Informuję Pana Gudzowatego, że szef jego ochrony Marcin Kossek chodził z propozycją dostarczenia taśm do dziennikarzy, proponował umówienie na spotkanie z samym Gudzowatym. Spotkał się m.in. z jednym z dziennikarzy Polityki, gdzie skarżył się, że nikt nie chce zająć się tematem, tu wymieniał gdzie był, a tu taki spisek, za którym stoją znaczące osoby w Polsce, by zniszczyć jego pryncypała. Rozumiem, że działał bez wiedzy i zgody swego szefa. Teraz Gudzowaty wywali oczywiście za to szefa swojej ochrony na bruk.

Komentarz:
Autor:
E-mail:
Tytuł:
Treść:
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS