menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nie tylko Edward Mazur
Ekstradycja Edwarda Mazura, jeśli w ogóle do niej dojdzie, wcale nie musi oznaczać tego, że pojawienie się jego w polskim areszcie zmiecie SLD-owskie elity. Zresztą czemu miałaby tylko SLD-owskie? PSL-owskie elity także mają się czego obawiać w związku z ekstradycją Mazura. A może nawet bardziej. Czy nie naiwna jest wiara, że Edward Mazur pójdzie na współpracę z prokuraturą, zacznie sypać? Jak na razie nie ma żadnych podstaw, a to właśnie zeznania Mazura mogłyby być przełomem.I najważniejsze, brak dowodów procesowych, że ktoś z tych elit działał ramie w ramie z Edwardem Mazurem. Lata prowadzenia tak a nie inaczej tego śledztwa, dzisiaj się mszczą takim a nie innym materiałem dowodowym.Według moich rozmówców do dnia dzisiejszego nie jest znany motyw zlecenia zabójstwa Edwarda Mazura. To ciągle hipotezy, chodzenie we mgle.Minister Zbigniew Ziobro może jednak ten dzień zaliczyć jako swój osobisty sukces.

Komentarz:
Autor:
E-mail:
Tytuł:
Treść:
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS