menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nie jestem agentem i co z tego wynika?
Czy środowisko dziennikarskie zrobi coś z dziennikarzami, którym darowano współpracę z WSI w raporcie w wersji prezydenckiej? Mówi się o tym w warszawce, na korytarzach redakcji i ani słowa w mediach, nawet najmniejszym drukiem. Czy środowisko dziennikarskie zwróci się o to, by redakcje żądały także podpisania oświadczeń, iż dziennikarze nie współpracują z dzisiejszymi służbami? Czy uważa, że to mniej groźne niż bycie agentem nie istniejących służb PRL-u? Czy naprawdę podpisując oświadczenie lustracyjne zgodne z ustawą z dnia 18 października 2006 roku człowiek staje się natychmiast uczciwym?

Komentarz:
Autor:
E-mail:
Tytuł:
Treść:
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS