menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nerwy puszczają 02-07-2007
Uderz w stół a nożyce się odezwą, tak można podsumować to, co dzieje się w czasie mojej pracy nad filmem o zabójstwie generała Marka Papały. Niektórym osobą puszczają nerwy.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
hmmm....
Autor: to_ja
2007-07-03 08:53:41
mam rozumieć, iż możemy liczyć na jakies konkrety?

hmm
Autor: kara
2007-07-12 03:12:38
http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=1214 ?

To bz rok 2005. Ciekawe...
Autor: Salon42
2007-07-12 09:11:21
• Anna Marszałek napisała scenariusz dokumentu o zabójstwie gen. Papały

Dziennikarka śledcza ”Rzeczpospolitej” Anna Marszałek, która zajmowała się sprawą zabójstwa komendanta głównego policji gen. Marka Papały, debiutuje w roli scenarzystki filmu dokumentalnego.

Marszałek przedstawiła producentowi, firmie Contra Studio z Łodzi, zarys scenariusza. Dokument o morderstwie Marka Papały ma być filmem dynamicznym, materiały archiwalne przeplatane będą wywiadami z ludźmi mającymi wiedzę o sprawie. – Nie będą to jednak wywiady w studiu, czyli tak zwane gadające głowy. Rozmowy będą prowadzone w miejscach związanych z wydarzeniami – opowiada dziennikarka. W filmie znajdą się też materiały własne przygotowane przez ekipę producencką. Odtworzony zostanie ostatni dzień życia komendanta. Anna Marszałek nie przewiduje udziału innych dziennikarzy w produkcji filmu.

Więcej w Presserwisie

(KC) 14.03.2005 08:33

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS