menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nerwy puszczają 02-07-2007
Uderz w stół a nożyce się odezwą, tak można podsumować to, co dzieje się w czasie mojej pracy nad filmem o zabójstwie generała Marka Papały. Niektórym osobą puszczają nerwy.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
hmmm....
Autor: to_ja
2007-07-03 08:53:41
mam rozumieć, iż możemy liczyć na jakies konkrety?

hmm
Autor: kara
2007-07-12 03:12:38
http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=1214 ?

To bz rok 2005. Ciekawe...
Autor: Salon42
2007-07-12 09:11:21
• Anna Marszałek napisała scenariusz dokumentu o zabójstwie gen. Papały

Dziennikarka śledcza ”Rzeczpospolitej” Anna Marszałek, która zajmowała się sprawą zabójstwa komendanta głównego policji gen. Marka Papały, debiutuje w roli scenarzystki filmu dokumentalnego.

Marszałek przedstawiła producentowi, firmie Contra Studio z Łodzi, zarys scenariusza. Dokument o morderstwie Marka Papały ma być filmem dynamicznym, materiały archiwalne przeplatane będą wywiadami z ludźmi mającymi wiedzę o sprawie. – Nie będą to jednak wywiady w studiu, czyli tak zwane gadające głowy. Rozmowy będą prowadzone w miejscach związanych z wydarzeniami – opowiada dziennikarka. W filmie znajdą się też materiały własne przygotowane przez ekipę producencką. Odtworzony zostanie ostatni dzień życia komendanta. Anna Marszałek nie przewiduje udziału innych dziennikarzy w produkcji filmu.

Więcej w Presserwisie

(KC) 14.03.2005 08:33

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS