menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Siła wojskowych. Niewygodny artykuł, więc przemilczany 17-07-2007

Artykuł Grzegorza Indulskiego, poświęcony korupcji w polskiej misji wojskowej w Iraku, został opublikowany w ubiegłym tygodniu przez Newsweek.


(4) komentarzy / + dodaj komentarz
ee tam sila wojskowych..
Autor: sceptico
2007-07-19 08:35:30
Panie Sylwestrze - Pisal G.I. wiec kazdy zorientowany wie ze "ktos" za tym stoi.

Nikt powazny w podejrzane w rozgrywki wchodzic nie bedzie - dlatego temat zdechl.

A temat wcześniej opisał Dziennik
Autor: Dziennik
2007-07-19 13:55:03
Co tu podejmować, skoro temat parę tygodni wcześniej opisał Dziennik, a potem zrobił TVN....

Newsweek
Autor: x
2007-07-20 23:43:42
o tzw. Aferze bakszyszowej na długo nim wspomniał o niej TVN i napisał Dziennik donosiły inne media np. Wprost, ale tylko Newsweek opisał zdokumentowaną przez Żandarmerię Wojskową rolę generalicji i najwyższych dowódców wymienionych z nazwisk, które nie padły w żadnej z wcześniejszych publikacjach.
To pierwszy tekst o roli płk Patalonga i gen Bieńka.
Nikt wcześniej też nie opisał zadziwiających działań prokuratury wojskowej, która zrobiła wiele by dowody zebrane przez Żandarmerię Wojskową obciążające generałów i WSI nie ujrzały światła dziennego. Zrobił to jako pierwszy Newsweek. I wreszcie Newsweek po raz pierwszy podając nazwiska amerykańskich oficerów ujawnił same kulisy wybuchu "afery bakszyszowej". Lepiej uważnie czytać komentowane artykuły.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS