menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Zakiwać sie na śmierć 27-07-2007

Docierają do mnie tylko skrawki rzeczywistości. Kolejna faza montażu filmu „Zabić Papłę” i kolejna seria spotkań dokumentacyjnych. Pochłania mnie to całkowicie. Refleksja? Niektórzy za chwile zakiwają się i nawet nie spostrzegą jak piłka będzie poza nimi.


(3) komentarzy / + dodaj komentarz
a to dotarlo ?
Autor: marek
2007-07-27 21:46:46
Łapówkarz szedł do Lipca
2007-07-27 12:42
Fot. A. Jagielak/Wprost Fot. A. Jagielak/Wprost
* Tadeusz M., wicedyrektor Centralnego Ośrodka Sportu zatrzymany w czerwcu w związku z aferą korupcyjną w ministerstwie sportu, zeznał, że po przyjęciu łapówki szedł do ministra Tomasza Lipca – dowiedział się „Wprost”.

Pod koniec czerwca CBA wręczyło Tadeuszowi M. i Krzysztofowi S., dyrektorowi COS, kontrolowaną łapówkę w wysokości 60 tys. zł. Łapówka miała umożliwić podstawionemu przedsiębiorcy wynajem hali Torwaru na imprezy komercyjne. Po wręczeniu łapówki Tadeusz M. spakował pieniądze do bagażnika i pojechał pod resort sportu. Kiedy wysiadł z samochodu (bez pieniędzy) i szedł w kierunku wejścia, został zatrzymany.

Podczas przesłuchania Tadeusz M. zdradził, że szedł do ministra sportu Tomasza Lipca. Nie zeznał jednak wprost, że miał zamiar dać szefowi resortu jakieś pieniądze.

Agenci CBA zatrzymali Tadeusza M. przed wejściem do budynku ministerstwa.

- Byłem z Tadeuszem M. umówiony na spotkanie w sprawie kupców ze Stadionu Dziesięciolecia – twierdzi w rozmowie z „Wprost" Tomasz Lipiec, odwołany dwa tygodnie temu minister sportu. - Nie pamiętam kiedy się umawialiśmy - dodaje.

Autor: Piotr Krysiak


pytam sie: dlaczego nie doszedl juz do Lipca ?

Pawlak
Autor: solar
2007-07-28 16:59:03
Szanowny Redaktorze!
Zapewne wie Pan o dziwnych i tajemniczych kontaktach Waldemara Pawlaka z Edwardem Mazurem, jego spotkanie z nim przed zabójstwem Papały.
Chciałbym zwrócić uwagę na pewien fakt: Waldemar Pawlak będąc premierem nadzorował tajną, nielegalną operację UOP mającą na celu przechwycenie zrabowanych dzieł sztuki potężnej wartości ukrytych na Dolnym Śląsku, on i jego wspólnicy zarobili na tym olbrzymie pieniądze, warto by pociągnąć ten wątek...
Skrytka o której piszę znana jest pod nazwą: "szczelina jeleniogórska"!

Usunięty wpis?
Autor: riko
2007-07-30 15:44:14
Gdzie jest ten usunięty wpis o podsłuchach z wczorajszego wieczoru?

Rzucił Pan ciężkie oskarżenie, że jest Pan przez władzę podsłuchiwany i teraz Pan je usunął?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS