menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Chuligańska bluza Wassermanna :) 01-08-2007

Zbigniew Wassermann w ulubionej marce dresów polskich chuliganów :)


(5) komentarzy / + dodaj komentarz
skojarzenia?1?
Autor: Pirxx
2007-08-02 08:58:57
Zrobcie mu zdjęcie z nozem i widelcem i podpiszcie: "Oto Wassermann z z ulubionymi narzedziami maniakalnych mordercow". Ja tez mam taka bluze....

i amerykańskich bokserów
Autor: nikita08
2007-08-02 10:00:00
j.w

Nie jest to dres wykształciuchów
Autor: salon42
2007-08-02 10:01:44
:)

jakis komentarz ?
Autor: marian
2007-08-03 15:47:15
W ciągu siedmiu dni "Rz" ma przeprosić Zbigniewa Wielkanowskiego za "nieprawdziwe i oszczercze stwierdzenia" z głośnego artykułu "Sędzia do wynajęcia" - uznał w czwartek Sąd Apelacyjny w Warszawie.
Niemal siedem lat po publikacji toruński sędzia może poczuć satysfakcję. Sąd Apelacyjny, który wczoraj wydał orzeczenie w sprawie naruszenia dóbr osobistych Wielkanowskiego przez dziennikarzy „Rzeczpospolitej”, w najważniejszych kwestiach podtrzymał zeszłoroczny wyrok sądu okręgowego. Zmienił jedynie drobiazgi: • przeprosiny mają się ukazać tylko w „Rzeczpospolitej”, a nie w innych mediach; • za naruszenie dóbr osobistych będą odpowiadać wyłącznie autorzy artykułu: Anna Marszałek, Bertold Kittel i Grażyna Rakowicz. Żadne z nich nie pracuje już w „Rzeczpospolitej”.

Najważniejsze jednak pozostało bez zmian, czyli treść przeprosin, jakie mają się ukazać w ciągu siedmiu dni na pierwszej stronie dziennika. Autorzy artykułu mają przeprosić za osiem nieprawdziwych stwierdzeń z tekstu, wymieniając je wszystkie po kolei, m.in., że: nieprawdą jest, że Wielkanowski przyjaźni się z byłym szefem toruńskiego gangu Edwardem Śmigielskim ps. Tato; oszczerstwem jest, że proces w sprawie strzelaniny w toruńskim sądzie, któremu przewodniczył Wielkanowski, był kompromitacją wymiaru sprawiedliwości. - W sprawach o naruszenie dóbr osobistych obowiązek przedstawienia dowodów spoczywa na stronie pozwanej. W tej sprawie pozwani [dziennikarze] nie przedstawili właściwie żadnych dowodów - mówiła w uzasadnieniu sędzia Ewa Śniegocka.

Wyrok jest prawomocny. Stronom pozostała jedynie skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego. Od czasu publikacji sędzia Wielkanowski nie orzeka.


Źródło: Gazeta Wyborcza Toruń
http://miasta.gazeta.pl/torun/1,35576,4360751.html

Ta marka to symbol
Autor: Yo
2007-10-12 15:25:22
To nie jest zwykły \"Nóż i widelec\" kolego.
Ta marka jest SYMBOLEM pewnego pokolenia.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS