menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kat Warszawy ma się dobrze 01-08-2007

Michał Trypa (wiadomości24.pl) słusznie proponuje by 1 sierpnia spakować się i zamiast w Warszawie uczcić rocznice wybuchu powstania warszawskiego w  Westerland na wyspie Sylt. Dlaczego? Tam żyje kat powstańczej Warszawy SS-Gruppenführer Heinz Reinefarth. Trypa podaje też jaką cenę zapłacił za swoją zbrodnie Reinefarth.

” Heinrich „Heinz” Reinefarth urodził się 26 grudnia 1903 w Gnesen. Przypomnijmy, że chodzi o miejscowość na terenie Warthegau, to jest jednego z tych landów Tysiącletniej Rzeszy, które - jak by to ujął pewien nobliwy przedstawiciel Pruskiego Powiernictwa - zgodnie z obowiązującym prawem międzynarodowym, znajdują się obecnie pod przejściową administracją polską. Jak głosi uładzona, niemiecka biografia Reinefartha, pan burmistrz był człowiekiem wierzącym, żonatym i dochował się dwojga dzieci. Po ukończeniu szkoły podstawowej i gimnazjum, w latach 1922-1927 studiował prawo i wiedzę o państwie na Uniwersytecie w Jenie. W 1927 zdał prawniczy egzamin państwowy I stopnia i został mianowany referendarzem sądowym. Lata 1927-1930 to okres praktyki referendarskiej. 1930 - zakwalifikowanie do urzędu sędziego. W latach 1932-1942 i 1950-1951 to okres jego praktyki adwokackiej. W latach 1942-1945 był kapitanem policji porządkowej w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Rzeszy. Od grudnia 1951 - burmistrzem w Westerland na wyspie Sylt. Poseł do parlamentu okręgowego i członek komisji okręgowej Südtondern. Członek zarządu okręgowego GB/BHE. Członek zarządu Zjednoczenia Prawa Pracy i Zrzeszenia Turystycznego w Nordmark. Przewodniczący Komisji Lokalnej wyspy Sylt przy Niemieckim Stowarzyszeniu Ratowników Morskich i DLRG Westerland.”

13 grudnia protestuje się przed domem Jaruzelskiego, może tak warto następnego 1 sierpnia zaprotestować zapalając znicze pod domem szanowanego obywatela Niemiec Heinza Reinefartha.


(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Ale ten pan przeciez nie zyje od 28 lat...
Autor: zy0n
2007-08-03 00:23:47
Odsylam tu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Heinz_Reinefarth

niestety za pozno...
Autor: www.noisms.wordpress.com
2007-08-03 09:57:34
Niestety ten zbrodniarz juz nie zyje. Zmarł w 1979 w swojej rezydencji na wyspie Sylt, nigdy nie ponosząc odpowiedzialności za swoje zbrodnie. Mimo licznych wezwań władz polskich do ekstradycji, władze RFN konsekwentnie odmawiały i nawet przyznały Reinefarthowi generalską rentę.

Heinz Reinefarth
Autor: jano
2007-08-03 09:57:50
http://pl.wikipedia.org/wiki/Heinz_Reinefarth

Gdzie mam protestować?
On nie żyje już , więc " ma się dobrze" to chyba pomyłka?!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS