menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Niech sami siebie nawzajem wykończą 12-08-2007

Patrzę na to wszystko. Słucham. Rozmawiam. Sms-uję, e-mailuję. I popijam whisky. Nabieram przekonania, że rację mieli ci, którzy odwodzili mnie, by teraz wrzucać swoje pięć groszy wiedzy w to, co się dzieje. Każda władza korumpuje,  zmienia człowieka. Politycy, ludzie władzy uważają, że zawsze są ponad, ich nie obowiązują pewne zasady, o prawie nie wspomnę. "Niech nawzajem się wykończą". Usłyszałem. Kłamią czasami topiąc jeden drugiego, ale także mówią prawdę, nie zapominajmy o tym. "Podżynając sobie nawzajem gardła - tłumaczył mój rozmówca - poznamy także jakąś prawdę o minionych zdarzeniach."A więc trzeba zagryźć zęby, wziąć szklankę lub kieliszek do ręki i patrzeć jak wreszcie spadną kolejne maski?


(4) komentarzy / + dodaj komentarz
o kim to
Autor: jano
2007-08-13 02:21:35
I o kim ta mowa??

Wierzę Ziobrze
Autor: adam 33 l.
2007-08-13 19:10:49
Taka jest polityka... a właściwie życie... Osobiście uważam, że Ziobro mówi prawdę nie chce mi się wierzyć, żeby to ON dokonał przecieku w sprawie afery gruntowej. Wiarygodność Leppera poniżej wszelkiej krytyki. Natomiast co do pana Kaczmarka, no cóż zawiodłem się bardzo oj bardzo!!! A myślałem, że to taki w porządku gość... no cóż zdarza się.
Mam nadzieję, że będą jak najszybciej wybory i pożegnamy w polityce na zawsze pana Leppera i Giertycha.

p.s. szkoda że zniknęły " Konfrontacje" :( może jeszcze wrócą ?!

Panie Sylwestrze z tymi szklankami i ...
Autor: FFWD
2007-08-13 22:31:29
kieliszkami to Pan nie szarżuje bo oni mogą jeszcze ze dwa lata się tak zagryzać ;-) Grozi to ciężkim nałogiem i pogłębianiem deprechy. Co do komentowania newsów to faktycznie chyba lepiej przeczekać bo sytuacja zmienia sie diametralnie z dnia na dzień. Polecam komentarze p.Michalkiewicza. A swoją drogą to z p.Kaczmarka "dziwne wyszło" i wychodzi dalej. Godząc się na propozycję LiS-u zupełnie traci wiarygodność. Czyżby p.Michalkiewicz był blisko sedna ? Pozdrawiam w ten "wesoły" czas. W sumie ludzi z nizin cała ta bijatyka nie dotyka a komentatorzy, pisarze, publicyści mają górę roboty do przerobienia i nawet nie muszą jej szukać. Komu tu jest źle ??? Pozdrawiam.

Smieszny Ziobro i pis mowia ze Kaczmarek nalezal do PZPR A pol z PIS
Autor: przepisane ale madre
2007-08-14 23:22:28
to czlonkowie PZPR Kryze Karski Kostrzewski Polinski Grabowski ITD


Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS