menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

A w szołbiznesie jak w polityce 14-08-2007

Wczoraj do czwartej rano rozmawiałem z Katarzyną Kanclerz. Własnie wróciła z USA. Dawno nie rozmawiałem z kimś tak zadowolonym z życia. Jeszcze niedawno po tym jak ją wyrzucili z Universalu obwieszczono, że to jej śmierć. Zawodowa trumna. Teraz jest menadżerką najbardziej dochodowego artysty w Polsce – Piotra Rubika. Odpoczywałem, bo ani słowa o polityce, sprawach kryminalnych, aferach.  Afery w polskim szołbiznesie  wzbudzają raczej litość niż oburzenie.

Oto ostatni skandal. Michał Wiśniewski ogłosił na swoim blogu ścierwem roku Karolinę Korwin – Piotrowską. Tytuł niestety nie ma uzasadnienia. Wiśniewski nie ujawnił dowodów potwierdzających swoje oskarżenie. Artyści w jednym przypominają polityków. Nie znoszą dziennikarzy, choć bez nich by nie istnieli.

Jednego jednak nie można mu odmówić. Jest jednym z tych, który ma odwagę mówić coś za co później nieźle obrywa. Ale Karolinię Korwin-Piotrowską mógłbyś sobie Michał darować. Naprawdę nie było kogoś bardziej godnego do tego tytułu?

ąhttp://ania-i-michal.blog.onet.pl/2,ID242538501,index.html

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
P.Wiśniewski zaatakował do przodu...
Autor: FFWD
2007-08-16 20:11:58
jak zawodowy polityk. Żeby samemu nie zostać tym ścierwem zawczasu kogoś wypchnął przed szereg. Dla mnie ścierwem roku jest ten cały szołbiz w Polsce. Kreacja miernot na skalę przemysłową. To jest dopiero ścierwo, później ludzie tego ścierwa słuchają i w głowie też zostaje samo ścierwo. W sumie ładny wyraz - ładnie się komponuje. Ciekawe czy można zmierzyć ile jest ścierwa w ścierwie ;-)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS