menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

A w szołbiznesie jak w polityce 14-08-2007

Wczoraj do czwartej rano rozmawiałem z Katarzyną Kanclerz. Własnie wróciła z USA. Dawno nie rozmawiałem z kimś tak zadowolonym z życia. Jeszcze niedawno po tym jak ją wyrzucili z Universalu obwieszczono, że to jej śmierć. Zawodowa trumna. Teraz jest menadżerką najbardziej dochodowego artysty w Polsce – Piotra Rubika. Odpoczywałem, bo ani słowa o polityce, sprawach kryminalnych, aferach.  Afery w polskim szołbiznesie  wzbudzają raczej litość niż oburzenie.

Oto ostatni skandal. Michał Wiśniewski ogłosił na swoim blogu ścierwem roku Karolinę Korwin – Piotrowską. Tytuł niestety nie ma uzasadnienia. Wiśniewski nie ujawnił dowodów potwierdzających swoje oskarżenie. Artyści w jednym przypominają polityków. Nie znoszą dziennikarzy, choć bez nich by nie istnieli.

Jednego jednak nie można mu odmówić. Jest jednym z tych, który ma odwagę mówić coś za co później nieźle obrywa. Ale Karolinię Korwin-Piotrowską mógłbyś sobie Michał darować. Naprawdę nie było kogoś bardziej godnego do tego tytułu?

ąhttp://ania-i-michal.blog.onet.pl/2,ID242538501,index.html

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
P.Wiśniewski zaatakował do przodu...
Autor: FFWD
2007-08-16 20:11:58
jak zawodowy polityk. Żeby samemu nie zostać tym ścierwem zawczasu kogoś wypchnął przed szereg. Dla mnie ścierwem roku jest ten cały szołbiz w Polsce. Kreacja miernot na skalę przemysłową. To jest dopiero ścierwo, później ludzie tego ścierwa słuchają i w głowie też zostaje samo ścierwo. W sumie ładny wyraz - ładnie się komponuje. Ciekawe czy można zmierzyć ile jest ścierwa w ścierwie ;-)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS