menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Ważniejszy chory pies 20-08-2007

Mój znajomy rozmawiał telefonicznie z pełnomocnikiem Janusza Kaczmarka Wojciechem Brochwiczem. Umawiał się z nim na spotkanie. W pewnej chwili poprosił  go by spotkanie nastąpiło jak najwcześniej i uzasadnił tym,  że musi wracać do chorego psa, a dla niego jego pies jest ważniejszy niż to wszystko, co się teraz dzieje.


(4) komentarzy / + dodaj komentarz
pies
Autor: a.
2007-08-21 08:07:03
Panie Sylwestrze, miał Pan kiedyś psa? Najlepszego przyjaciela, który rozumiał Pana bez słów, kochał bezwarunkowo i patrzył ufnymi oczami co rano? Psa, który za opiekę odwdzięczał się totalną wiernością, który spał zawsze w pobliżu, dawał łapę i szalał z radości, kiedy tylko usłyszał Pana kroki na schodach?
Taki przyjaciel jest cenniejszy od całego fałszywego syfu, który ma miejsce. O takiego przyjaciela dba sie ponad wszystko.

Miałem.
Autor: Sylwester Latkowski
2007-08-21 09:27:16
Rozumiem swojego rozmówcę. Wówczas zajmowałem się swoją roczną córką, dla której ważniejsze było co innego...:)

re
Autor: a.
2007-08-21 11:35:25
życie :)

sprawy ważne i ważniejsze
Autor: warmiaczka
2007-08-21 21:25:29
pies najważniejszy, lecz pełnomocnik Brochwicz w tle nie zasługuje na przemilczenie :)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS