menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Bez komentarza 07-09-2007

Ludwik Dorn, rękoma jego rzecznika Witolda Lisickiego i  dyrektor biura prasowego kancelarii sejmu Joanny Trzaska-Wieczorek od kilku dni nie wpuszcza ekipy filmowej „Zabić Papałę” do sejmu. Dzisiaj, kiedy zakomunikowałem rzecznikowi prasowemu marszałka sejmu, że rozmowa ta, jak i poprzednia, jest nagrywana i zostanie użyta w filmie, rozłączył się.


(5) komentarzy / + dodaj komentarz
a w Pana programie
Autor: gosc
2007-09-08 10:02:04
o śmierci generała wylewał krokodylke łzy.
Trafił pan do ścierwojadów

czy z tego ma plynac jakas sugestia??
Autor: sikoro
2007-09-08 15:33:30
Czy z wpisu pana Latkowiskiego a takze komentarza mojego przedmowcytego ma plynac jakas sugestia ze Dorn moze miec cos do ukrycia, badz kogos kryje w zwiazku ze smiercia Papaly?? Przepraszam ale nie lubie takich niedomowien. Moze byly jakies racjonalne powody odmowy wpuszczenia ekipy filmowej do budynku sejmu? Przeciez ogolnie wiadomo w jakiej formie jest nasz obecny system parlamentarny, i czym sie \"nasi\" wybrancy zjmowali. A moze Dorn poprostu wykazal sie ignorancja?

NIe zmienia to faktu, ze z niecierpliwoscia czekam na film oraz ksiazke, ktore jak sadze okaza sie rownie przenikliwe jak wiekszosc wczesniejszych propozycji autora \"Konfrontacji\".

Pozdrawiam,
sikoro


czego sie spodziewac
Autor: older
2007-09-09 21:12:47
po filmie, jakich sensacyjnych odkryć moga dokonac dziennikarze, którzy nie potrafia dostac sie do gmachu Sejmu? Skargi brzmia żałosnie.O ile pamietam Dorn wystepował w Konfrontacji na temat zabójstwa Papały i nie bardzo rozumiem sugerowanie, ze ma jakis interes w blokowaniu panu dostepu do Sejmu. A jego rzecznik? Cóz, jesli pisze listy w imieniu psa to juz wystarczy by nie traktowac go powaznie.A gdybym ja sie dowiedzial, ze ktos mnie nagrywa bez mojej zgody tez bym sie rozłaczył.Zycze wiecej pomysłowosci.

Trafił pan na czarna liste PISu
Autor: ;;;
2007-09-09 22:27:41
Rzecznik, który boi się nagrywania, śmieszne.

Rób pan swoje
Autor: sebastioanrogalski
2007-09-10 01:03:06
j.w.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS