menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Więcej sprzętu, niż ubrań 10-09-2007

Długie godziny przepisywania nagrań. „Ma takie kontakty z policją i służbami, że wiedział, że przyjdzie do niego na rewizję terror kryminalny. Byli o 6.30 a on już siedział ubrany w dresach, popijał herbatę, bo wiedział, że za chwilę do niego wjadą.”. Za kilka godzin z Piotrem Pytlakowskim jedziemy do Trójmiasta. „Bo zbierał materiały na.... I został ujebany za to. Dostali materiały z komputera. (…) Na mój nos on jest wykorzystywany przez ABW lub wojsko do takich gierek, no wiesz.” Do torby pakuję baterie, dyktafon, urządzenia nagrywające, kamerę, telefony, pda, taśmy, ładowarki. Więcej sprzętu niż ubrań. Lista rozmówców długa, ale brakuje jeszcze kilku nazwisk. Czy ten wyjazd ostatecznie przybliży do wyjaśnienia sprawy inwigilacji mediów?


(4) komentarzy / + dodaj komentarz
ej sprzętu,niż ubrań
Autor: alcia
2007-09-10 11:12:45
dlaczego nie było lustracji dziennikarzy?i wtedy byłoby jasne kto dla kogo pracuje.

trzeba uważać...
Autor: Mateusz J.
2007-09-11 00:39:48
Sylwester mam nadzieję, że w razie czego zabezpieczyliście zebrane do tej pory matreriały, żeby w razie czego będzie można to wykorzystać - jak Was ABW zatrzyma ;) Żartów niema, zabezpieczcie się... POWODZENIA.

no wlasnie
Autor: bart ek.
2007-09-11 20:53:30
no zgrajcie to na pendrajwa, pendrajwa w butelke, a butelke w morze, to moze pomoze

lustracja dziennikarzy
Autor: sikoro
2007-09-12 10:50:39
Zgadzam sie z alcia. Czemu nie doczekalismy sie prawdziwej lustracji, w tym lustracji dziennikarzy??

Pozdrawiam

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS