menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Więcej sprzętu, niż ubrań 10-09-2007

Długie godziny przepisywania nagrań. „Ma takie kontakty z policją i służbami, że wiedział, że przyjdzie do niego na rewizję terror kryminalny. Byli o 6.30 a on już siedział ubrany w dresach, popijał herbatę, bo wiedział, że za chwilę do niego wjadą.”. Za kilka godzin z Piotrem Pytlakowskim jedziemy do Trójmiasta. „Bo zbierał materiały na.... I został ujebany za to. Dostali materiały z komputera. (…) Na mój nos on jest wykorzystywany przez ABW lub wojsko do takich gierek, no wiesz.” Do torby pakuję baterie, dyktafon, urządzenia nagrywające, kamerę, telefony, pda, taśmy, ładowarki. Więcej sprzętu niż ubrań. Lista rozmówców długa, ale brakuje jeszcze kilku nazwisk. Czy ten wyjazd ostatecznie przybliży do wyjaśnienia sprawy inwigilacji mediów?


(4) komentarzy / + dodaj komentarz
ej sprzętu,niż ubrań
Autor: alcia
2007-09-10 11:12:45
dlaczego nie było lustracji dziennikarzy?i wtedy byłoby jasne kto dla kogo pracuje.

trzeba uważać...
Autor: Mateusz J.
2007-09-11 00:39:48
Sylwester mam nadzieję, że w razie czego zabezpieczyliście zebrane do tej pory matreriały, żeby w razie czego będzie można to wykorzystać - jak Was ABW zatrzyma ;) Żartów niema, zabezpieczcie się... POWODZENIA.

no wlasnie
Autor: bart ek.
2007-09-11 20:53:30
no zgrajcie to na pendrajwa, pendrajwa w butelke, a butelke w morze, to moze pomoze

lustracja dziennikarzy
Autor: sikoro
2007-09-12 10:50:39
Zgadzam sie z alcia. Czemu nie doczekalismy sie prawdziwej lustracji, w tym lustracji dziennikarzy??

Pozdrawiam

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS