menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dwa latat temu mówiono o powołaniu komisji śledczej 13-09-2007

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
dwa lata
Autor: sikoro
2007-09-13 19:54:51
Przyznam, ze zadziwiajace jest pomijanie pewnych skandalicznych kwestii z czasow PRLmilczeniem (oczywiscie nie tylko z PRL). Jestem zwolennikiem obecnej ekipy rzadzacej (tzn bez SO i LPR), i nie potrafie sobie tego jasno wytlumaczyc. Moze Kaczory baly sie walki na jeszcze jednym froncie? Moze konstelacja minionego parlamentu nie pozwolila na takie posuniecie?
Jako obywatel domagam sie aby tego typu sprawy byly wyjasnione i publicznie wiadome, podobnie jak prezentowane w wielu odcinkach Konfrontacji sprawy, na ktore opadla kurtyna, nie sa one podejmowane bez wzgledu na uklad rzadzacy. Tylko tylko, ze domaganie sie oraz rzeczywistosc w naszym kraju jeszcze nie ida w parze.

Pozdrawiam


Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS