menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dwa latat temu mówiono o powołaniu komisji śledczej 13-09-2007

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
dwa lata
Autor: sikoro
2007-09-13 19:54:51
Przyznam, ze zadziwiajace jest pomijanie pewnych skandalicznych kwestii z czasow PRLmilczeniem (oczywiscie nie tylko z PRL). Jestem zwolennikiem obecnej ekipy rzadzacej (tzn bez SO i LPR), i nie potrafie sobie tego jasno wytlumaczyc. Moze Kaczory baly sie walki na jeszcze jednym froncie? Moze konstelacja minionego parlamentu nie pozwolila na takie posuniecie?
Jako obywatel domagam sie aby tego typu sprawy byly wyjasnione i publicznie wiadome, podobnie jak prezentowane w wielu odcinkach Konfrontacji sprawy, na ktore opadla kurtyna, nie sa one podejmowane bez wzgledu na uklad rzadzacy. Tylko tylko, ze domaganie sie oraz rzeczywistosc w naszym kraju jeszcze nie ida w parze.

Pozdrawiam


Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS