menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Termometr w herbacie 14-09-2007

Pracujemy z Piotrem Pytlakowskim nad tekstem do „Polityki” „Wszyscy są odwróceni”.
- Czemu tak poważnie o tym piszesz? – pyta Piotra - Przecież to groteska.
Przyznaję mu rację. Poważni ministrowie, poważne służby dają się wciągać w bajkę o żelaznym wilku. Wsadzili termometr do herbaty i latają teraz z nim na potwierdzenie swojej tezy, że wykryli wysoką temperaturę . Skutki tego jednak nie są już śmieszne.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
uklad
Autor: sikoro
2007-09-14 09:17:22
NIe wiem czy metody walki obecnej ekipy rzadzacej z nazwanym patetycznie ukladem, a kolokwialnie mowiac korupcja, okaza sie skuteczne. W kazdym razie w ostatnim raporcie Transparency International na 147 sklasyfikowanych krajow zajelismy 61 miejsce pod wzgledem korupcji.
Wspolnie z Jamajka:)

Awans z miejsca 67 w roku 2005.

Pozdrawiam

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS