menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wyciszenie w Chojnicach 16-09-2007

Sobotę i niedzielę spędziłem w Chojnicach na IX Filmobraniu. Zaraz po przyjeździe Bogdan Kuffel, organizator przeglądu, zabrał mnie na komendę powiatową policji, co wywołało u mnie dwuznaczne uczucia. W świetlicy komendy miało miejsce spotkanie z mediami. „Spotkanie, podczas którego reżyser pokazywał raczej "zmęczoną" twarz człowieka” (Dziennik Bałtycki).  „Potem był już tylko emocjonalny monolog, w którym mieszały się różne tematy i wątki, o filmach, polityce, służbach specjalnych, inwigilacji dziennikarzy i tysiącu innych spraw.” (Gazeta Pomorska). Powiedziałem też, że „nie wiem, czy kiedyś nie pęknę.” (Dziennik Bałtycki).

Nocowałem u proboszcza Parafii Ścięcia Św. Jana Chrzciciela w Chojnicach księdza Jacka Dawidowskiego. Więc w niedziele od szóstej rano słyszałem kolejne msze święte (Jacek zapomniał wyłączyć głośnik z podsłuchem kościoła. Niektórzy sami sobie zakładają podsłuch.), a w sobotnie popołudnie ślubowania małżeńskie. Gdzieś pomiędzy tym wszystkim  spotkanie z infułatem. Potem wieczorna kolacja. Wśród uczestników radny Mariusz Paluch, który okładał się ze swoim konkurentem politycznym na ringu bokserskim, co rozsławiło na chwile Chojnice w mediach ogólnopolskich.

Chojnice przez minione dwa dni odcięły mnie od świata, w którym tkwię na co dzień. Odpocząłem, dzięki takim ludziom jak Bogdan Kuffel i ks. Jacek Dawidowski.

Na zdjęciu: Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach. Po lewej stronie Bogdan Kuffel, po prawej komendant powiatowy w Chojnicach mł.insp. Janusz Gierszewski


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
a Kaczynska ?
Autor: yans
2007-09-17 19:35:06
Panie Sylwestrze - co sie stalo z wpisem o M Kaczynskiej ? Czy zmienil Pan zdanie ?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS