menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wycofanie 28-09-2007

- „Mam już serdecznie dosyć. Wolę stać z boku. Przyglądać się wszystkiemu z pozycji obserwatora” – mówi mi osoba, która zna od podszewki sprawę zabójstwa generała Marka Papały.  I chyba taka postawa zaczyna odpowiadać już wszystkim. Jeśli ktoś nazbyt się wychyli jest sczyszczany przez wszystkich.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Cała prawda.
Autor: Natalia.
2007-09-28 23:35:34
Otóż to. U Nas z reguły o wielu rzeczach się nie mówi. I nie tylko dlatego, że wychodzi się z założenia, że się nie ma racji. Po prostu czasami się boimy albo.. z góry zakładamy, że nie warto o czymś mówić. Co zrobić. Może kiedyś ta sprawa się wyjaśni. Może uda się znaleść tych co powinni za to odpowiadać. Może, może.Chociaż z góry przyzwyczajeni jesteśmy , że wiele rzeczy w naszym kraju pozostanie do końca niewyjaśnionych, owianych tajemnicą.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS