menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wycofanie 28-09-2007

- „Mam już serdecznie dosyć. Wolę stać z boku. Przyglądać się wszystkiemu z pozycji obserwatora” – mówi mi osoba, która zna od podszewki sprawę zabójstwa generała Marka Papały.  I chyba taka postawa zaczyna odpowiadać już wszystkim. Jeśli ktoś nazbyt się wychyli jest sczyszczany przez wszystkich.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Cała prawda.
Autor: Natalia.
2007-09-28 23:35:34
Otóż to. U Nas z reguły o wielu rzeczach się nie mówi. I nie tylko dlatego, że wychodzi się z założenia, że się nie ma racji. Po prostu czasami się boimy albo.. z góry zakładamy, że nie warto o czymś mówić. Co zrobić. Może kiedyś ta sprawa się wyjaśni. Może uda się znaleść tych co powinni za to odpowiadać. Może, może.Chociaż z góry przyzwyczajeni jesteśmy , że wiele rzeczy w naszym kraju pozostanie do końca niewyjaśnionych, owianych tajemnicą.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS