menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Śmiertelnie poważnie o niepoważnym 04-10-2007

Słyszę poważne komentarze do niepoważnych sms-ów i e-maili i zaczynam się zastanawiać, czy niektórzy nie powinni sobie poczytać Witolda Gombrowicza. Trochę dystansu, panowie. Nie nadymajcie się jak balony. Tak naprawdę nakręcacie spiralę. Właśnie otrzymałem kolejny sms, tym razem nie o „chowaniu dowodu babci”. Treść nowego sms-a zaśmiecającego telefony: „Dwóch jednakowych kolesiów ukradło księżyc, przestępstwo widziała Babajaga z kotem, mieli zabić świadków ale ulitowali się, jeden wziął kota drugi Babajagę."


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Ototy
Autor: sopociak
2007-10-07 22:41:54
Kolego, myślałem, że jesteś nieco roztrzepany. Nieco nieobyty. A ty jesteś zwykły ku... . I nie mów, że robisz jakieś śledztwa i tam takie. Robiłeś jak ci pozwalała WSI. W ramach ich autoreklamy.
Teraz spłacasz dług, albo szukasz pieniążków. Ja w każdym razie
mam już jasny pogląd.
WS

Nie lubią pana za układ trójmiejski
Autor: gosc
2007-10-08 10:31:21
Sopociak, a co takiego złego w tym poście? Latkowski sucho informuje.
Pozdrowienia dla pana Piotra. Opisujcie dalej.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS