menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Polska jak Białoruś w kwestii kary śmierci 10-10-2007
Tylko w Polsce i na Białorusi nie obchodzi się dzisiaj Europejskiego Dnia Przeciwko Karze Śmierci.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Nie znudziło się panu?
Autor: k12
2007-10-10 13:29:20
Pan ciągle przeciwko karze śmierci.

nie dajmy sie zwariowac
Autor: mm
2007-10-10 22:32:44
juz mamy sie wstydzic? nie czuje sie przez to gorszy od pierwszego lepszego hiszpana, niemca czy rosjanina. Nie uważam też żeby Polsce przez to coś ubyło.

Nie wyprzedzajmy faktów, Polska nie jest jeszcze zbuntowaną dzielnicą Unii Europejskiej tylko pełnoprawnym, suwerennym w swych decyzjach państwem.

Zaznaczam, że nie jestem zwolennikiem KŚ. Uważam jednak, że SUROWOŚĆ (i nieuchronność) to podstawa.

Niestety odnoszę wrażenie, że Europejski Dzień przeciwko Karze Śmierci to przede wszystkim dzień ludzi którzy są skłonni twierdzić, że generalnie należy \"kastrować\" kodeks karny.

Wydaje mi się, że nie daleko stąd do Dnia \"pochylenia się nad ludźmi z problemem pedofilii\" :/

raczej Białoruś jak Polska
Autor: cube
2007-10-24 10:30:16
Polska jak Białoruś i co z tego wynika? Moim zdaniem tylko tyle, że w niektórych kwestiach Białorusini okazują się być normalniejsi od Brukselczyków.Zanim zaczniemy obchodzić takie głupawe \"dnie\", niech ktoś mi najpierw odpowie PO CO?

Proszę także pamiętać, że przyzwolenie na karę śmierci nie jest jedynie wymysłem naszych kilku radykalnych polityków, ale bierze się z jej akceptacji przez dużą część społeczeństwa - i to nie tylko \"ciemnego ludu\"!

Proszę także pamiętać, że dopiero gdy morderca jest zagrożony taką karą, ma szansę na prawdziwy akt miłosierdzia ze strony rodziny ofiary.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS