menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Betanki wyślizgały polityka z gościa porannego 10-10-2007

Eksmisja byłych Betanek w Kazimierzu Dolnym przykryła rano kampanię wyborczą w mediach. TVN24 odwołał gościa porannego. Więc coś jeszcze się dzieje w Polsce poza życiem politycznym w Polsce.

Po półtorej godzinie jednak pojawił się pierwszy polityk, Roman Giertych.

I zostając w sosie politycznym, zastanawiające jest to, jak w zależności od medium wygląda wynik wyborów. Według sondażu dla Rzeczpospolitej wygrywa PIS i to z duża szansą na samodzielne rządzenie. Tymczasem badanie opinii publicznej dla Gazety Wyborczej i Polityki jako zwycięzcę najbliższych wyborów wskazuje Platformę Obywatelską.


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
hipokryzja żurnalistów
Autor: gosc1
2007-10-10 11:03:15
podobno mamy obiektywne media, apolityczne

znaleźli niemowle
Autor: 123kol
2007-10-10 11:12:37
Więc jeszcze politycy musza poczekać. Słyszę jak szczękaja zębami. Kolejna godzina a ich nie ma.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS