menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Postscriptum do dzisiejszej debaty Kaczyński-Tusk 12-10-2007

Obojętnie jaki będzie wynik wyborów Mariusz Kamiński i tak będzie szefem Centralnego Biura Antykorupcyjnego, bo jak przypomniał mi niedawno dyrektor biura CBA Tomasz Frątczak jego stanowisko jest kadencyjne. 


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Chyba, że
Autor: Rafal
2007-10-14 09:50:56
zmieni się nazwę CBA na np. Centralne Biuro do Walki z Korupcją, albo połączy się CBA z CBŚ, albo zmieni się długość kadencji dyrektora, albo się zgoła CBA zlikwiduje. Jest mnóstwo sposobów na skrócenie kadencji. Jedyny warunek - musi być większość umożliwiająca odrzucenie weta prezydenta (a to mało prawdopodobne). Ostatecznie można zrobić to, co zrobiło SLD z IPN - obciąć fundusze w budżecie, młodzi zdolni antykorupcjonisci sami się zwolnią z pracy jak się skończy kasa na podsłuchy, premie, helikoptery.

szkoda
Autor: sikoro
2007-10-15 14:28:37
Patrzac na ostatnie sadaze, trudno nie zgodzic sie z moim przedmowca. Dodac trzeba jedno, PO moze uzyskac wiekszosc pozwalajaca odrzucac veto prezydenckie.
Szkoda, bo uwazam iz rzad PiSowski chociarz nie doskonaly, zainicjowal wiele aby nasz kraj rzeczywiscie zmienic. Teraz kolejna ekipa zacznie na nowo urzadzac kraj podlug koncepcji, ktora z grubsza przerabialismy od 89 roku.

Pozdrawiam

W kazdym razie mam nieco nadziei ze te 46% PO jest jednak mocno przeszacowane.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS