menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Pierwszy dzień procesu porywaczy Krzysztofa Olewnika 16-10-2007

Byłem w Płocku na pierwszej rozprawie dotyczącej uprowadzenia i zabójstwa Krzysztofa Olewnika.  Przeglądam materiał zdjęciowy. Na ławie oskarżonych siedzi 12 osób. Tylko „siekiery”, jak nazwał wykonawców tej zbrodni ojciec Krzysztofa, Włodzimierz Olewnik. Nie ma na niej zleceniodawców, ani tych którzy odpowiadają za skandaliczne śledztwo, za śmierć Krzysztofa.

Nie chce mi się mówić, pisać… Nie dzisiaj…


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Co za różnica, kto puścił „bąka” - z innej beczki
Autor: belinea
2007-10-17 14:42:47
Zastanawiam się, z jaką łatwością dziennikarze, publicyści, komentatorzy wygłaszają swoje sądy o konferencji CBA w sprawie Panie S. byłej posłanki PO. A ja stawiam inny osąd całej tej sytuacji. Co za różnica, kto puścił „bąka” w trakcie kampanii wyborczej czy dziennikarze, którym służby specjalne ( czytaj CBA) czy też same, CBA? Dwojga złego wolę jak to są służby specjalne, ponieważ dają minimalną gwarancję kontroli tych służb poprzez ich tzw. „sukcesy”.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS