menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Pierwszy dzień procesu porywaczy Krzysztofa Olewnika 16-10-2007

Byłem w Płocku na pierwszej rozprawie dotyczącej uprowadzenia i zabójstwa Krzysztofa Olewnika.  Przeglądam materiał zdjęciowy. Na ławie oskarżonych siedzi 12 osób. Tylko „siekiery”, jak nazwał wykonawców tej zbrodni ojciec Krzysztofa, Włodzimierz Olewnik. Nie ma na niej zleceniodawców, ani tych którzy odpowiadają za skandaliczne śledztwo, za śmierć Krzysztofa.

Nie chce mi się mówić, pisać… Nie dzisiaj…


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Co za różnica, kto puścił „bąka” - z innej beczki
Autor: belinea
2007-10-17 14:42:47
Zastanawiam się, z jaką łatwością dziennikarze, publicyści, komentatorzy wygłaszają swoje sądy o konferencji CBA w sprawie Panie S. byłej posłanki PO. A ja stawiam inny osąd całej tej sytuacji. Co za różnica, kto puścił „bąka” w trakcie kampanii wyborczej czy dziennikarze, którym służby specjalne ( czytaj CBA) czy też same, CBA? Dwojga złego wolę jak to są służby specjalne, ponieważ dają minimalną gwarancję kontroli tych służb poprzez ich tzw. „sukcesy”.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS