menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Proroczy sms i pijarowski błąd CBA 25-10-2007

W sobotę rano od prawicowego polityka otrzymałem sms-a: „PIS-afera. Oglądajcie dzisiejsze „Wydarzenia” Polsat.” Zapytałem, co to za afera? Sms-em otrzymałem odpowiedź, że ma być zatrzymany eksminister i ma być wydany list gończy za Ryszardem Krauze.

Czy sprawa Tomasza Lipca musiała naprawdę czekać do zakończenia kampanii wyborczej?

Kiedy zorganizowano konferencję prasową w sprawie byłej posłanki Beaty Sawickiej wystarczyło także wcześniej zatrzymać Tomasza Lipca i nikt by nie mówił, że CBA jest upolitycznione, a po prostu ściga korupcję w Polsce.


(3) komentarzy / + dodaj komentarz
A czemu posłanki Sawickiej nie zatrzymano?
Autor: Venissa
2007-10-25 12:30:00
Takie gdybania p. Sylwestrze nie mają zaprawdę żadnego sensu; cokolwiek, jakikolwiek ruch wykonałby rząd PiS-u, wszystko zostałoby ściągniętę do jednego wspólnego mianownika. Zaprawdę takie analizy zupełnie nie mają sensu, zwłaszcza, że w opozycji siedziała sama PATOLOGIA i jej rekacjami nie ma co się praejmować!
P.S.
A co może nie? Skoro ponad 78% więźniów głosowałao w ostatnich wyborach na PO? Swój do swego ciągnie. Ludzie dobierają się na zasadzie podobieństwa, a nie rożnicy... To, że w więzieniach głównie przesiadują jednostki patologiczne, to chyba nikt nie ma wątpliwości.To, że przez ostatnie 2 lata opozycja zdradzała patologiczne zachowania też chyba nikt nie ma wątpliwości. Więc nie interesują mnie zdania, wypowiedzi, kalumnie, oszczerstwa i inwektywy dawnej opozycji...I nie ma co się nimi sugerować...

Marcinkiewicz taki aniołek...
Autor: Salon42
2007-10-26 10:01:36
Ziobro: To Marcinkiewicz odpowiada za Lipca

Były minister sportu Tomasz Lipiec był zaufanym człowiekiem Kazimierza Marcinkiewicza, dlatego za jego korupcyjne wyczyny nie może odpowiadać Jarosław Kaczyński. Tak Zbigniew Ziobro bronił swojego szefa w \"Sygnałach Dnia\". Lipiec został wczoraj zatrzymany za łapownictwo.


Wątpliwości...
Autor: ColdTM
2007-10-28 17:54:41
@ Venissa

To bardzo ciekawe, bo ja mam akurat duże wątpliwości co do tego kto zasiadał w koalicji. Chciałbym przypomnieć, że tacy ludzie jak np. Pan Łyżwiński nie byli w opozycji. Poza tym, jak pewnie Pani wie, wybory wygrało PO, a nie PiS, czyli stwierdzenie, że nikt nie ma wątpliwości co do patologii opozycji wydaje mi się grubo przesadzone. Z Pani toku myślenia możnaby wywnioskować, że uważa Pani 63% (41+13+9) wszystkich głosujących polaków za patologię. Powinienem czuć się obrażony?

@ Salon42

Pewnie nie tylko ja tak powiem, ale nie popieram żadnej z partii. Nie widzę na polskiej scenie politycznej żadnego ugrupowania, któremu mógłbym z czystym sumieniem udzielić poparcia przez oddanie na nie głosu. W wyborach głosowałem tak, jak musiałem, żeby odsunąć PiS od władzy. Do takiej a nie innej decyzji skłoniła mnie m.in. nieumiejętność przyznania się do najmniejszych błędów, zrzucanie odpowiedzialności i ciągłe udawanie nieskazitelności, czego przykładem jest przytoczona przez Pana wypowiedź. Wszystko co dobre to my, a wszystko co złe to oni. Tego typu zachowanie można też było zobaczyć podczas debaty Tusk- Kaczyński, kiedy to premier chwalił się właśnie wygraną sprawą w trybie wyborczym i odrzucał wyrok na korzyść PO w innej sprawie. My mamy zawsze rację... Tak swoją drogą, to wydaje mi się, że PiS popełniło, podczas wspomnianej debaty, małe samobójstwo polityczne. Jeżeli PO w ciągu najbliższych 4 lat straci zaufanie społeczne i PiS wróci do władzy, to po wyznaniu premiera jakoby za każdym posłem Samoobrony miał chodzić agent CBA, może mu być bardzo ciężko zbudować jakąkolwiek koalicję. Nikt nie lubi, żeby mu ciągle na ręce patrzeć, nawet jeżeli nie robi nic złego.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS