menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Protestowaliście za Sawicką, Łyżwiński nie gorszy 26-10-2007

Kiedy czytam tytuł: „Łyżwiński nie jest impotentem”, mimo, że facet wzbudza we mnie niechęć, odzywa się we mnie protest.

Skoro wyemitowanie materiałów operacyjnych CBA z Beatą Sawicką wywołało w niektórych mediach oburzenie, że o to narusza się prawo, ostatecznie zabija się człowieka, dlaczego Łyżwiński ma być gorszy?  Czy on jest wyjęty spod prawa do procesu, gdzie sąd oceni jego winę? Media Sawickiej dały to, co odmawiają Łyżwińskiemu.

To co robią obecnie media z Łyżwińskim to taki sam lincz jak wyemitowanie taśm Sawickiej.


(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Bandycka mentalność
Autor: jurek38
2007-10-26 10:00:37
To jest taka bandycka mentalność. Jak my bijemy to jest sprawiedliwe, jak naszych biją to jest przestępstwo.

To proste
Autor: Michał Kopiński
2007-10-28 12:00:41
Na początku września obrońcy Łyżwińskiego ujawnili dowód jego rzekomej niewinności: uraz kręgosłupa i - co za tym idzie - problemy z erekcją, Stąd badanie biegłego.
Gdyby on sam z tym nie wyszedł, nikt by teraz o tym nie pisał.

Polska coraz bardziej chory kraj.
Autor: mzchess
2007-11-16 13:29:55
Rzeczywistość w Polsce kreują jej media a zwłaszcza te komercyjne. Ze złodziei i łapowników robią niewinne aniołki a z Bogu ducha winnych robią potwory. Czy to jest test społeczeństwa? Czy to jest test dokąd można się się wypuścić w \"praniu mózgów\"? Teraz do Polaków pasuje przysłowie : \"Durny Polak przed i PO szkodzie\":-)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS