menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Jak was stać to szczepcie dzieci 26-10-2007

Słucham pana dr Pawła Grzśkowskiego z Narodowego Instytutu Leków, który bez zmrużenia oka odwraca kota ogonem. Zapewnia w pierwszym zdaniu, że obecna sytuacja nie upoważnia do szczepienia całej populacji dzieci przeciw Sepsie, a za chwilę poleca, by rodzice indywidualnie szczepili swoje pociechy. Czyli jak rodzice mają pieniądze to zabezpieczą dzieci, a reszta niech liczy na szczęście, że nie padnią ofiarą tej zabójczej choroby.

Może tak zmienić nazwę jednostki organizacyjnej, którą reprezentuje pan Grześkowski na Państwowy Instytut Leków, bo wygłoszone przez niego opinie reprezentują interes państwa (budżet państwa), a nie interes narodowy, gdzie ważne jest także zdrowie i życie obywatela.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
koszta...
Autor: alicja
2007-10-27 17:26:51
witam,mnie przeraziła cena tej szczepionki 150 zlotych, bo rozumiem,ze pisze pan wlasnie o komentarzu do tej sytuacji. JEST TO PRZERAZAJACE.
Ja rozumiem, że koszt to wysoki, ale czy napawde nie ma firmy, ktora moze zaofeowac tanszy medykament? Poza tym smutne jest, iż aszczytu zazczepienia mogą dostapic tylko ci, ktorych na to stac. A co z ludmi biednymi, dziecmi z rodzin wielodzietnych????? pozdrawiam
www.glupi-kraj.blog.onet.pl

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS