menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Jak was stać to szczepcie dzieci 26-10-2007

Słucham pana dr Pawła Grzśkowskiego z Narodowego Instytutu Leków, który bez zmrużenia oka odwraca kota ogonem. Zapewnia w pierwszym zdaniu, że obecna sytuacja nie upoważnia do szczepienia całej populacji dzieci przeciw Sepsie, a za chwilę poleca, by rodzice indywidualnie szczepili swoje pociechy. Czyli jak rodzice mają pieniądze to zabezpieczą dzieci, a reszta niech liczy na szczęście, że nie padnią ofiarą tej zabójczej choroby.

Może tak zmienić nazwę jednostki organizacyjnej, którą reprezentuje pan Grześkowski na Państwowy Instytut Leków, bo wygłoszone przez niego opinie reprezentują interes państwa (budżet państwa), a nie interes narodowy, gdzie ważne jest także zdrowie i życie obywatela.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
koszta...
Autor: alicja
2007-10-27 17:26:51
witam,mnie przeraziła cena tej szczepionki 150 zlotych, bo rozumiem,ze pisze pan wlasnie o komentarzu do tej sytuacji. JEST TO PRZERAZAJACE.
Ja rozumiem, że koszt to wysoki, ale czy napawde nie ma firmy, ktora moze zaofeowac tanszy medykament? Poza tym smutne jest, iż aszczytu zazczepienia mogą dostapic tylko ci, ktorych na to stac. A co z ludmi biednymi, dziecmi z rodzin wielodzietnych????? pozdrawiam
www.glupi-kraj.blog.onet.pl

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS