menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Jak was stać to szczepcie dzieci 26-10-2007

Słucham pana dr Pawła Grzśkowskiego z Narodowego Instytutu Leków, który bez zmrużenia oka odwraca kota ogonem. Zapewnia w pierwszym zdaniu, że obecna sytuacja nie upoważnia do szczepienia całej populacji dzieci przeciw Sepsie, a za chwilę poleca, by rodzice indywidualnie szczepili swoje pociechy. Czyli jak rodzice mają pieniądze to zabezpieczą dzieci, a reszta niech liczy na szczęście, że nie padnią ofiarą tej zabójczej choroby.

Może tak zmienić nazwę jednostki organizacyjnej, którą reprezentuje pan Grześkowski na Państwowy Instytut Leków, bo wygłoszone przez niego opinie reprezentują interes państwa (budżet państwa), a nie interes narodowy, gdzie ważne jest także zdrowie i życie obywatela.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
koszta...
Autor: alicja
2007-10-27 17:26:51
witam,mnie przeraziła cena tej szczepionki 150 zlotych, bo rozumiem,ze pisze pan wlasnie o komentarzu do tej sytuacji. JEST TO PRZERAZAJACE.
Ja rozumiem, że koszt to wysoki, ale czy napawde nie ma firmy, ktora moze zaofeowac tanszy medykament? Poza tym smutne jest, iż aszczytu zazczepienia mogą dostapic tylko ci, ktorych na to stac. A co z ludmi biednymi, dziecmi z rodzin wielodzietnych????? pozdrawiam
www.glupi-kraj.blog.onet.pl

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS