menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Majami: To nie ja jestem tym od śrub. To kłamstwo. 29-10-2007

Od wczoraj na internetowych stronach „Wprost” przeczytać można o tym, kim był „znajomy od śrub”, tajemniczy rozmówca byłego komendanta głównego policji Konrada Kornatowskiego. Miał to być Majami z Trójmiasta.

Jarosława P, pseudonim Majami, poznałem w czasie realizacji filmu "Zabić Papałe". Zadzwoniłem do niego. Nie zaprzeczył rozmów telefonicznych z byłym komendantem głównym policji Konradem Kornatowskim, nigdy znajomości z nim nie ukrywał w rozmowach ze mną, a później z Piotrem Pytlakowskim, ale stanowczo stwierdził: „To nie ja jestem tym od śrub. To kłamstwo.” Nie był w ogóle przesłuchiwany w tej sprawie.

Problem z Majami jest taki, jak z prawie każdym policjantem przykrywkowcem, którego zadaniem było wchodzenie w świat przestępczy, by go rozpracować. Ktoś kto widział filmy „Infiltracja”, „Piekielna gra”, wie o czym piszę.

Przykrywkowiec balansując na granicy prawa musi ją przekraczać, czasami zaciera się w nim to, co gliniarze pracujący przy biurku widzą jako wyraźną granicę. Należy jednak wiedzieć, że jest to często koszt bycia „przykrywkowcem”. Nie jedyny.

Majami uważa, że dyskredytowanie jego osoby ma medialnie służyć czemuś, co wkrótce nastąpi. Osobiście mam nadzieję, że to tylko wprowadzenie w błąd dziennikarza bez żadnych podtekstów.


(5) komentarzy / + dodaj komentarz
Rzetelność dziennikarska to nie istniejący towar
Autor: waters
2007-10-29 10:41:06
Autor artykułu nie zadzwonił do Maiami, a pan to zrobił. Zauważył to pan?

Co pan sądzi?
Autor: gość
2007-10-29 11:09:16
Piekielna gra była lepsza od Inflitracji?

Pytanie retoryczne
Autor: swp34
2007-10-29 11:28:16
j.w.

Wiara w słowo pisane
Autor: Salon42
2007-10-29 11:49:15
Komentarze pod tekstem Wprost już przesadziły o winie tego byłego gliniarza.

Majami
Autor: robert z
2007-10-29 16:05:20
Poznałem kiedyś Majamiego. Nie wierzylem, ze sie sprzedal. Pewnie to talent z ktorym polska policja nie potrafila sobie poradzic.
A teksty Rafala...eh, szkoda gadac.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS