menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sms z wyrzutem. Odwaga prokuratorów. 30-10-2007

Budzi mnie dźwięk sms-sa. Czytam. Wyrzuty za dzisiejszy artykuł w Polityce. Rzecz normalna. Ale dlaczego, tak rano? Jeszcze nie zdążyłem wypić pierwszej kawy.

Od wczoraj słucham o buncie prokuratorów i nie rozumiem, dlaczego dopiero teraz? A nie miesiąc, rok wcześniej? Odwagi wcześniej nie starczyło?

Zdrojewski ma być ministrem kultury albo ministrem obrony narodowej. Niezły rozrzut. Przecież wiadomo, że Wojsko czy Kultura, to to samo.

Zaczął się wtorek.


(3) komentarzy / + dodaj komentarz
PO po wyglądzie dobiera
Autor: gosc
2007-10-30 10:53:08
Zdrojewski dobrze wyglada w garniturze, więc nadaje się na ministra kultury. Skoro wygląda dobrze w garniturze to i w mundurze też będzie wyglądał.

Co z forum policyjnym?
Autor: Czytelnik
2007-10-30 14:35:47
Czyżby jednak zamknęli ifp.pl?

Zapytanie
Autor: Ola
2007-11-01 00:10:00
zawsze myślałam,ze moja rodzina ma tylko nazwisko Latkowska,a jednak się myliłam...,ale ja nie o tym...,mam takie pytanie (moze zbyt przestarzałe,ale lepiej późno niż wcale - tak mówią) - czy nie \"bał\" się Pan reżyserować film z Michałem Wiśniewskim w roli głownej...?? Bo w końcu to bardzo kontrowersyjna postac,ale jakże mozna by nawet się pokusić - ciekawa. Może mnie Pan uznać za wariatkę,ale po prostu zawsze byłam bardzo ciekawa...,a od kiedy pojawił się Internet jest duż o prościej o napisanie choćby komentarza na blogu z pytaniem czy z jakąś opinią. I jeszcze jedno - czy planuje Pan jakiś film w najbliższym czasie?? Dziękuję za poświęconą mi uwagę i pozdrawiam mojego hmm \"imiennika\" (nie wiem jak sie mówi na osobę z tym samym nazwisku)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS