menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Porwali syna, chcieli także córkę. Planowali zabić ojca. 16-11-2007

Prawie siedem godzin na sali sądowej w Płocku. Kolejny dzień procesu porywaczy i zabójców Krzysztofa Olewnika. Zeznaje Ireneusz P., ksywa „Bokser” . Beznamiętnie opowiada o okładaniu stalową calową rurką do odprowadzania wody skutego Krzysztofa. Potem wyjawia, że planowano porwanie również siostry Krzysztofa. „Za dwóje dzieci ojciec więcej zapłaci” . Okazało się, że ojciec Krzysztofa miał być zabity „za szum, który robi”. Twarz Ireneusza P. nie potrafi ukryć tego, gdy kłamie. Wówczas głęboko nabierapowietrze  w usta, aż wypychają się mu policzki. Tego jednak nie można było sfilmować. Sąd z troski o dobro oskarżonych, by nie pogwałcić ich prywatności, cały proces objął zakazem rejestrowania, pozwolił jedynie na obserwację.

Na zdjęciu: Ojciec i matka Krzysztofa Olewnika.


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Drodzy adwokaci
Autor: Mr Jones
2007-11-17 00:42:45
Sąd z troski o dobro oskarżonych, by nie pogwałcić ich prywatności,-- to oznacza , że oskarżeni maja bardzo dobrych adwokatów , bo inaczej Sąd by zlekceważył takie szczegóły, zastanawia , kim sa oskarżeni - z jakich domów , ich przeszłość

Sprawiedliwość?
Autor: Wiktor
2007-11-17 07:55:03
Dostaną pewnie max 10 lat wyjda po 5 i gdzie tu sprawiedliwość.
Ps
Czy jest szansa że wrócą \"Konfrontacje\"

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS