menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dokumentacja Ostatniej Wieczerzy 27-11-2007

Postanowiłem spróbować się wyrwać, z tego w czym tkwię od kilku lat po uszy. Wpadłem w rzeczywistość, która coraz bardziej męczy. Sporo przeciwstawnych uczuć, ostatnio z przewagą myśli podważających wiarę w jej sens. Dlatego najlepszym sposobem wydaje się wejść w projekt skrajnie odmienny. W świat majacy jakieś nieokreślone poczucie swobody. W ramach dokumentacji moją lekturą jest powieść Pawła Huelle „Ostatnia Wieczerza”, a nie protokoły przesłuchań.


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Mam nauczkę
Autor: Mr Jones
2007-11-27 21:19:37
nie wiem po co kilka razy dałem tu swój komentarz , to chyba taka wspołczesna moda surferów internetowych - podawałem swój prawdziwy adres e-mail , no i dzis zaczęły sie informacje ze strony o2.pl , że dostęp do Twojej skrzynki jest utrudniony chwilowo... chwila już trwa godzine , a drugie konto na o2.pl niefirmowe jest czynne

Ja mam to samo
Autor: Venissa
2007-11-27 22:24:29
a stan ten trwa już ponad 8 godzin...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS