menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Zza kulis walki o EXPO 27-11-2007

Grzegorz Kiszluk w swoim blogu ujawnia jak wyglądały kulisy starania się o EXPO przez polskie władze. Opisał to, co widział na własne oczy:

„Anna Fotyga (była szefowa MSZ) w Wiadomościach bez żenady stwierdziła, że jest niewinna, bo to ona sama podjęła decyzję o przygotowaniu - reklamującego Polskę i popierającego Wrocław - spotu reklamowego, który był w ostatniej chwili, za ciężkie pieniądze emitowany w CNN i BBC.

Tak się składa, że byłem na konferencji prasowej, zorganizowanej dla dziennikarzy w MSZ, na trzy tygodnie przed wyborami do Parlamentu, na której zaprezentowano marnej jakości dzieło zmontowane z jakichś innych filmików o Polsce. Sytuacja była tak przykra, że nawet autorzy tego filmu (m.in. Paweł Kowalewski - prezes agencji Communication Unlimited  i Nina Kowalewska – przedstawicielka CNN w Polsce) oraz Pani Producent (której nazwiska nie pamiętam) próbowali robić tylko „dobrą minę do złej gry”. Zwalili winę za kiepską jakość i nieprzemyślaną strategię na pana Sadosia z MSZ. To on wyznaczył niespotykanie krótkie terminy na ten projekt – nie praktykowane nawet w branży reklamowej.

Na moje pytanie dlaczego pan Sadoś tak się spieszył nie otrzymałem odpowiedzi. Potem przy szarlotce i kawie, które serwowało MSZ słyszałem komentarze, że pośpiech jest uzasadniony wyborami nie miasta-organizatora Expo, ale wyborami do Parlamentu RP.”

Przykład wymowny, wiele mówiący o tym, jak mogły wyglądać inne działania. I myślę, że nie tylko rządowe.

http://kiszluk.blox.pl/2007/11/Wroclaw-biale-badal-jest-czarne.html


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
..
Autor: kds
2007-12-02 10:21:31
przepraszam, ale czy juz serio wszystkim mozgi wycielo? Przeciez zupelnie nie w tym problem. A NA CH*J NAM REKLAMA W CNN? Czy ci wszyscy przedstawiciele Bangladeszy i innych gownianych krajow ogladaja CNN? A nawet jesli- wlasnie podejma decyzje na podstawie tej reklamy? Przeciez to kompletna glupota! LUDZIE!! Jacys pierdolnieci jestescie!!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film dokumentalny, Produkcja Program II TVP & TPS Studio Filmowe, czas 64 minut; produkcja 2002 rok.
Nagroda: Najlepszy Polski film dokumentalny Festiwalu Filmowego w Kazimierzu nad Wisłą 2002.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS