menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wytwórnie fonograficzne zamiast płyt zaczną wydawać książki? 30-11-2007

Miałem dzisiaj poranne spotkanie z szefem jednej z firmy fonograficznej, który bez cienia ironii powiedział, że zastanawia się, czy nie wydawać książek zamiast płyt. Bo wystarczy wydać broszurę z płytą i jest się zwolnionym z VAT. Dwadzieścia dwa procent zostaje w kieszeni. Czyli reklamowanie najnowszej płyty Edyty Górniak czy Ich Troje jest wprowadzaniem w błąd? To są najnowsze książki Edyty Górniak i Ich Troje, a nie płyty.


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Koledzy dziennikarze od protestów
Autor: Salon42
2007-12-01 11:57:35
Śledczakiz Agory i Axela to jest temat, tylko kto Wam puści? Może jednak spróbujecie? Bohaterami jesteście w proteście przeciw Telewizji, a temat omijania podatku VAT przez wasze koncerny pozostawiacie. W ten sposób dobija sie fonografię.

I sami sobie przyznają platynowe płyty
Autor: gosc
2007-12-02 22:30:02
Agora, wydawca między innymi Gazety Wyborczej i właściciel Gazeta.pl, Radia Złote Przeboje czy Roxy FM, od kilku miesięcy wydaje muzyczne wydawnictwa gwiazd. W piątek przyznano platynowe i złote płyty za ilość sprzedanych egzemplarzy.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS