menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wytwórnie fonograficzne zamiast płyt zaczną wydawać książki? 30-11-2007

Miałem dzisiaj poranne spotkanie z szefem jednej z firmy fonograficznej, który bez cienia ironii powiedział, że zastanawia się, czy nie wydawać książek zamiast płyt. Bo wystarczy wydać broszurę z płytą i jest się zwolnionym z VAT. Dwadzieścia dwa procent zostaje w kieszeni. Czyli reklamowanie najnowszej płyty Edyty Górniak czy Ich Troje jest wprowadzaniem w błąd? To są najnowsze książki Edyty Górniak i Ich Troje, a nie płyty.


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Koledzy dziennikarze od protestów
Autor: Salon42
2007-12-01 11:57:35
Śledczakiz Agory i Axela to jest temat, tylko kto Wam puści? Może jednak spróbujecie? Bohaterami jesteście w proteście przeciw Telewizji, a temat omijania podatku VAT przez wasze koncerny pozostawiacie. W ten sposób dobija sie fonografię.

I sami sobie przyznają platynowe płyty
Autor: gosc
2007-12-02 22:30:02
Agora, wydawca między innymi Gazety Wyborczej i właściciel Gazeta.pl, Radia Złote Przeboje czy Roxy FM, od kilku miesięcy wydaje muzyczne wydawnictwa gwiazd. W piątek przyznano platynowe i złote płyty za ilość sprzedanych egzemplarzy.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS