menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Red. Wildstein nie wie co to marketing! 02-12-2007

"Wildstein nie wie co to marketing!" - stwierdza Grzegorz Kiszluk na swoim blogu. I Zwraca sie do niego w sposób, który to na pewno Bronisław Wildstein nie znosi: "Panie redaktorze Wildstein, ja weteran marketingu w Polsce protestuję i apeluję! Warto wiedzieć o czym się mówi! Nie ma powodu, żeby obrażać (bez powodu) ludzi marketingu i reklamy. Może to Pan będzie pierwszym dziennikarzem w Polsce, który nauczy się takich pojęć jak marketing, marketing polityczny, reklama…?  

Dziś znowu dostało się marketingowi! Cóż on (ten biedny marketing) zawinił panu Bronisławowi Wildsteinowi? W programie „Skaner polityczny” w TWN24 wyżej wspomniany pan redaktor był łaskaw wykazać się niewiedzą i używając pojęcia „marketing polityczny” oraz przeciwstawiając „politykę” „marketingowi” usiłował zwalić winę nieudolnych i oszukańczych polityków na coś, co z uporem maniaka nazywał „marketingiem”…
Mam nadzieję, że pan Bronisław Wildstein posługując się innymi trudnymi pojęciami wie o czym mówi… "

W ostatnim zdaniu jednak Grzesiek przesadziłeś, Bronek to jeden z inteligentniejszych polskich redaktorów i zazwyczaj rozumie wiecej słów niż przeciętny dziennikarz. Na marketingu to on się jednak nie zna, ale czy to źle? Jak wreszcie daruje sobie skłonności do bycia prezesem tej czy innej instytucji, ta znajomość mu nie będzie w ogóle potrzebna.

http://kiszluk.blox.pl/2007/11/Red-Wildstein-nie-wie-co-to-marketing.html

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Ja bardzo lubie red. W.
Autor: Grzegorz Kiszluk
2007-12-03 08:35:10
Kiedy tak na prawdę mówiąc na marketingu nie trzeba się wcale znac. Wystarczy nie potępiać go w czamluł, bo on jako taki nie podlega ocenie, jego przejawy (w tym przypadku dobra lub zła kampania polityczna) moga byc ocieniane.

NA WSZYSTKIM SIE ZNAM
Autor: Salon42
2007-12-03 09:11:22
Wszystko mogę skomentować
Na każdy temat mogę się wypowiedzieć
Typowa chhoroba dziennikarzy
Zwłaszcza tych biegających po TV

Specjaliści od marketingu politycznego
Autor: Sylwester Latkowski
2007-12-03 09:19:54
Kiedy słucham specjalistów w TV od marketingu politycznego to chwilami odnosze wrażenie, że też nie wiedzą o czym mówią. A raczej wiem, mówią by zaistnieć, potem przełożą występy w TV na zlecenia, koncową fakture dla klienta...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS