menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Trudno się nie zgodzić z Paradowską 03-12-2007

"Przyznam, że mnie najbardziej niepokoi pomysł, że KRRiT miałaby się składać z osób wyłonionych przez środowiska twórcze, co miałoby być podobno gwarancją niezależności.(...)

Ponadto uważam, że przy obecnej kulturze politycznej w Polsce żadnych mediów publicznych odpornych na polityczne naciski nie będzie. Nie jest prawdą, że całej zło leżało w ustawie, ono leżało w politycznej pazerności na media. Dlatego przydałoby się przynajmniej jeden z kanałów sprywatyzować, ale wątpię, czy ktoś się odważy, bo zaraz rozlegnie się krzyk, że to zamach ma misję, której i tak opisać nie potrafi, albo po prostu nie chce. (...) W każdym razie z zainteresowaniem czekam na pracę zespołu PO, który przedyskutuje to wszystko, co już sto razy przedyskutowano, a skończy się to wszystko zapewne tym, co zawsze: wprowadzeniem swoich ludzi. Może nieco mniej pazernych politycznie i bardziej politycznie zrównoważonych, ale jednak swoich."

http://paradowska.blog.polityka.pl/

(7) komentarzy / + dodaj komentarz
Odtajnić skład zespołu
Autor: Salon42
2007-12-03 10:05:07
Premier Donald Tusk powiedział w Gdańsku, że nad zmianami w mediach publicznych pracuje powołany po to zespół.

mniej pazerni politycznie?
Autor: Tomasz Kasperski
2007-12-03 16:59:59
A ja się z nią nigdy nie zgodzę, jak zwykle manipuluje to ona ma już we krwi, robi to nawet się nad tym nie zastanawiając. Niech mi ktoś wyjaśni co to znaczy mniej pazerny politycznie i dlaczego właśnie ci od PO mają być mniej pazerni?

Bo nikt nie przeskoczy
Autor: gość
2007-12-03 17:15:52
Wildsteina i Urbańskiego

PSL da popalić dziennikarzom
Autor: dziennikarz_ex
2007-12-03 18:29:05
przeskoczy PIS, wszystcy pamiętają co robił na Placu Powstańców, a zwłaszcza w Teleexpresie

nie przeskoczy Wildsteina? w czym niby?
Autor: Tomasz Kasperski
2007-12-04 11:55:59
Chciałbym , żeby TV osiągnęła jeszcze kiedyś poziom taki jaki był za Wildsteina. Urbański już trochę spieprzył. A w porównaniu do tego co było za Kwiatka, to i tak niebo a ziemia. Rozumiem, że PO dąży jednak do powrotu starych czasów, kiedy to TV będzie konkurowała ze stacjami komercyjnymi o rynek reklamowy. Bo takie głosy padają, tv ma się sama finansować. Przecież to bzdura, to przeczy istocie rzeczy tv publicznej. Po co kolejna tv komercyjna w dodatku na usługach polityków - to dopiero jest potwór. TV publiczna ma zabiegać o widzów ale nie w taki sam spósób jak stacje komercyjne: emisją szmatławych programów. Ma edukować, a nie konkurować z kupą w sedesie, bo na tym polu nikt z kupą nie wygra, to jej teren.
pozdrawiam

w upolitycznieniu
Autor: gosc
2007-12-04 12:04:43
Taki prawicowy Kwiatkowski z niego

stawka
Autor: gracz
2007-12-04 23:09:21
gra toczy się o co innego - najprawdopodobniej rzuci sie telewizję na głęboką wodę pozbawiając wpływów z abonamentu albo dzieląc go na wszystkie stacje telewizyjne ( na zasadzie \"płatności \" za programy \"misyjne\"). Druga bardziej prawdopodobna opcja to zmiana ustawy w ten sposób by TVP nie mogła w ogóle emitować reklam.
Tu nie chodzi o misję tylko o duże pieniądze jakie mają popłynąć do właścicieli TVN i POLSATu. Jak wiadomo nie ma nic za darmo.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS