menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kto marginalizuje Biernackiego? 11-12-2007

- Co z pracą policji na Pomorzu? Minęło już półtora miesiąca, jak odwołano komendanta wojewódzkiego i wciąż nie ma następcy.

- Odwołanie Andrzeja Siwka za rządów PiS miało podłoże polityczne i brak następcy o tym świadczy. Obiecuję, że komendant wojewódzki pojawi się w najbliższych tygodniach. Ważne, by był to fachowiec, od którego będziemy mieli prawo oczekiwać świetnych wyników.

Rozmawiał Roman Daszczyński,„Gazeta Wyborcza - Trójmiasto” 2007-11-15,

Nowy komendant pomorskiej policji

Marek Biernacki: Widocznie ktoś podpowiedział ministrowi, że to doskonały kandydat. Kto? Nie mam pojęcia. Mnie, niestety, nikt nie pytał o zdanie.

„Gazeta Wyborcza - Trójmiasto”, 7 grudnia 2007

Jeśli dodamy kolejny fragment rozmowy Marka Biernackiego z Romanem Daszczyńskim z Gazety Wyborczej - Trójmiasto, to można zapytać: Kto marginalizuje w Platformie Obywatelskiej, szefa MSWiA w rzadzie cieni PO, twórcy programu dotyczącego bezpieczeństwa Marka Biernackiego, i dlaczego?

Jest taka dobra zasada, że jeśli ktoś był ministrem, to nie powinien wracać do tego samego resortu na stanowisko wiceministra. Szefem MSWiA został Grzegorz Schetyna, jak ja, polityk PO. Schetyna ma bardzo silną osobowość, mogłoby między nami dochodzić do tarć. Taka sytuacja byłaby bez sensu i mogłyby ją wykorzystywać służby specjalne, które pokazały, że nie stronią od udziału w grze politycznej.


(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Nie jest dworzaninem Tuska
Autor: gosc
2007-12-11 14:34:47
Nazbyt niezależny jak na Dwór Tuska.
Popadł w konflikt z Sławomirem Nowakiem, wycinając jego kandydata.
Poza układem trójmiejskim.

Cz aby na pewno ?
Autor: jacek
2007-12-14 22:56:19
A nikt nie bierze pod uwagę, że Biernacki po prostu jest cienki ? Naprawdę wszędzie trzeba szukać motywów politycznych ?

Kruk krukowi oka nie wykole??
Autor: Lutari
2007-12-31 11:56:41
Przedziwna jest reakcja dziennikarzy na teksty innych dziennikarzy - niech sie tylko któryś wychyli, niech znajdzie temat, na który nie wpadli inni, niech znajdzie argumenty, których pozostali bali się użyc lub ich zwyczajnie nie znali, zaraz podnosi się protest, że to lans, że bzdury... Niewielu jest takich, którzy przyznają: O.K. człowieku - dobra robota. Szkoda gadać... Nie tylko kruk krukowi chętnie oko wykole, ale i dziennikarz dziennikarzowi wilkiem.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS