menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wychodzi na to, że Święta spędzam w drodze 25-12-2007


Wcześniejszy wyjazd. Odwożę Mamę, która jednak nie zostanie u mnie na świętach.  Nie było nawet początku ani końca Wigilii, tylko coś pomiędzy nią. Wychodzi na to, że Święta spędzam w drodze.

Trzy godziny w Elblągu. Krótko tłumaczę córce, dlaczego nie znoszę powrotów do Elbląga. Ona musi przyjeżdżać do mnie, do Warszawy. Rodzinne miasto nie musi oznacza wspomnień, do których chce się wracać . To jest za długa historia. Każda minuta w tym mieście przyprawia mnie o mdłości. Córka udała, ze rozumie.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
bardzo pana lubię
Autor: Anna Grzegorczyk
2007-12-26 16:46:26
dlaczego ten Elbląg taki zły...?
spokojnego, jeśli szalonego - to pozytywnie, udanego, 2008 roku, niech się skończą w nim definitywnie i pomyślnie, prawdziwie przynajmniej dwie pana długoletnie sprawy-śledztwa...., tego i ja sobie życzę.
Pozdrawiam nastrojowo, świątecznie jeszcze. I jeszcze żeby się pan obywał bez zestawów ratunkowych.

rodzinne miasto
Autor: nula
2007-12-27 12:12:03
Bardzo ciekawe, ja też to mam.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS