menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Lekcja pokory według Bogusława Kaczyńskiego 03-01-2008
Razem z Bogdanem Kaczyńskim jedziemy do Doroty Wellman i Marcina Prokopa do „Dzień dobry TVN.” Kiedy powoli schodzi do samochodu, podpierając się laską, widzę innego pana Bogusława niż ostatnio. Schudł. Każdy jego krok to wysiłek. Mijając szpital na Sobieskiego, rzuca, że spędził tam pół roku. Przechodzi teraz rekonwalescencję, po tym jak doznał udaru mózgu. Do niedawna jeszcze mówił monosylabami. W marcu na nowo ma się uczyć jeździć samochodem. Nie jest jednak w stanie samodzielnie obrać jabłka.

Okazuje się, że program w TVN Style, kiedy to się po raz ostatni spotkaliśmy, był jego ostatnim występem przed atakiem choroby, ten dzisiejszy krótki wypad do studia telewizyjnego jest pierwszym do porannej telewizji po wyjściu ze szpitala. Po wszystkim odprowadzam go do drzwi jego domu. Pomimo wszystkiego ma tyle wiary w siebie, nie pozwala sobie pomóc przy wchodzeniu po schodach. Chce być nadal samodzielny, odzyskać jak najwięcej z tamtego sprawnego Bogusława Kaczyńskiego.

http://dziendobrytvn.onet.pl/1461020,aktualnosci.html

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Prokop nie wytrzymał
Autor: gosc
2008-01-03 15:13:41
i kazał się panu \"odpieprzyć\".
Przy was w sweterku rzeczywiście wyglądał jak lump po imprezce.
Co na to KRRiTV, Rada Etyki Mediów?

Pedanciki
Autor: iza_szutka
2008-01-03 16:53:50
Patrzyło się na państwa z przyjemnością

Szapoba dla pana Bogusława
Autor: katarzyna
2008-01-04 11:18:57
j.w.

NIech pan zajrzy na fora
Autor: kamyczek
2008-01-04 12:16:18
Czy nie uważa Pan, że ktoś z działu marketingu Dzień dobry TVN próbuje teraz z waszego udawanego spięcia zrobić jakąś zadymkę w bulwarowych mediach?
Tak to jest jak się chodzi do niepoważnych programów, panie Latkowski.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS