menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Lekcja pokory według Bogusława Kaczyńskiego 03-01-2008
Razem z Bogdanem Kaczyńskim jedziemy do Doroty Wellman i Marcina Prokopa do „Dzień dobry TVN.” Kiedy powoli schodzi do samochodu, podpierając się laską, widzę innego pana Bogusława niż ostatnio. Schudł. Każdy jego krok to wysiłek. Mijając szpital na Sobieskiego, rzuca, że spędził tam pół roku. Przechodzi teraz rekonwalescencję, po tym jak doznał udaru mózgu. Do niedawna jeszcze mówił monosylabami. W marcu na nowo ma się uczyć jeździć samochodem. Nie jest jednak w stanie samodzielnie obrać jabłka.

Okazuje się, że program w TVN Style, kiedy to się po raz ostatni spotkaliśmy, był jego ostatnim występem przed atakiem choroby, ten dzisiejszy krótki wypad do studia telewizyjnego jest pierwszym do porannej telewizji po wyjściu ze szpitala. Po wszystkim odprowadzam go do drzwi jego domu. Pomimo wszystkiego ma tyle wiary w siebie, nie pozwala sobie pomóc przy wchodzeniu po schodach. Chce być nadal samodzielny, odzyskać jak najwięcej z tamtego sprawnego Bogusława Kaczyńskiego.

http://dziendobrytvn.onet.pl/1461020,aktualnosci.html

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Prokop nie wytrzymał
Autor: gosc
2008-01-03 15:13:41
i kazał się panu \"odpieprzyć\".
Przy was w sweterku rzeczywiście wyglądał jak lump po imprezce.
Co na to KRRiTV, Rada Etyki Mediów?

Pedanciki
Autor: iza_szutka
2008-01-03 16:53:50
Patrzyło się na państwa z przyjemnością

Szapoba dla pana Bogusława
Autor: katarzyna
2008-01-04 11:18:57
j.w.

NIech pan zajrzy na fora
Autor: kamyczek
2008-01-04 12:16:18
Czy nie uważa Pan, że ktoś z działu marketingu Dzień dobry TVN próbuje teraz z waszego udawanego spięcia zrobić jakąś zadymkę w bulwarowych mediach?
Tak to jest jak się chodzi do niepoważnych programów, panie Latkowski.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS