menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Śledczak (2): Prawa aresztanta 08-01-2008
Fragmenty filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego "Śledczak" (TVP2). Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych, ze szczególnym uwzględnieniem naruszania praw człowieka.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
..bo bandyta miał za ciasno!
Autor: Salon42
2008-01-10 11:13:08
Nie pasuje to do wersji Superaka: Takie prawo jest chore i niesprawiedliwe! Wojciech W. (40 l.) - więzień odsiadujący wyrok za oszustwa i pobicie policjanta - wywalczył w sądzie odszkodowanie za... zbyt ciasną celę. Uczciwe rodziny, które często żyją w gorszych warunkach niż ten bandyta, mogą tylko pomarzyć o takiej dobroduszności państwa. Są skazane same na siebie, a państwo nie poda im pomocnej dłoni. To szokująca niesprawiedliwość.

To jest film o aresztach tymczasowych a nie wiezieniach
Autor: gosc
2008-01-10 11:32:14
W aresztach przebywają osoby według prawa niewinne.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS