menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Śledczak (2): Prawa aresztanta 08-01-2008
Fragmenty filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego "Śledczak" (TVP2). Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych, ze szczególnym uwzględnieniem naruszania praw człowieka.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
..bo bandyta miał za ciasno!
Autor: Salon42
2008-01-10 11:13:08
Nie pasuje to do wersji Superaka: Takie prawo jest chore i niesprawiedliwe! Wojciech W. (40 l.) - więzień odsiadujący wyrok za oszustwa i pobicie policjanta - wywalczył w sądzie odszkodowanie za... zbyt ciasną celę. Uczciwe rodziny, które często żyją w gorszych warunkach niż ten bandyta, mogą tylko pomarzyć o takiej dobroduszności państwa. Są skazane same na siebie, a państwo nie poda im pomocnej dłoni. To szokująca niesprawiedliwość.

To jest film o aresztach tymczasowych a nie wiezieniach
Autor: gosc
2008-01-10 11:32:14
W aresztach przebywają osoby według prawa niewinne.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS