menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wiśniewski jako Borat. Czyli jak podsyca nienawiść do siebie. A mógł przecież zrobić z siebie warszawską syrenkę jak Edyta Górniak. 10-01-2008
Przysłano mi zdjęcie Wiśniewskiego z wakacji, żebym skomentował.  A co tu komentować. Wiśniewski i tyle. Pracuje w showbiznesie, rozrywce, a nie w polityce. Wolę na niego patrzeć niż na posła z Big Brathera, który pytany o pierwsze wrażenia w nowej roli zaczyna mówić o słabo wyposażonej sejmowej siłowni.  Rozumiem, że jego jedynym dorobkiem w tek kadencji Sejmu będzie jej doposażenie. Dodajmy też tych co tańczą, chodzą na wybiegach mody.

Na Planete reklamują emisję mojego dokumentu poświęconego Michałowi Wiśniewskiemu „Gwiazdor”.  Kiedyś żałowałem, że zrobiłem ten film. Dzisiaj nie. Być może kiedyś powstanie „Gwiazdor 2”.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Ten Dzięcioł to
Autor: crazy
2008-01-10 12:46:30
prawdziwy Dzięcioł, ale z PO i TVN, więc słuszny Dzięcioł

Proszę odesłał fotkę Wierzejskiemu
Autor: amk
2008-01-10 16:17:46
...

super
Autor: monika
2011-03-19 15:10:21
a mnie sie podoba :)
jak wam sie nie potoba to sie nie patrzcie !!!
Michałku KC :*

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS