menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Jakimczyk przypomina o Przywieczerskim 10-01-2008
Jarosław Jakimczyk w felietonie dla Money przypomina o zapomnianej już osobie Dariusza Przywieczerskiego:

"Skądinąd dziwne wydaje się, że podobnej konsekwencji jak wobec Mazura rząd PiS nie przejawiał w ściganiu skazanego za defraudację pieniędzy Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego Dariusza Tytusa Przywieczerskiego. Tak jak Mazur zdążył on wyjechać bezkarnie z Polski i jest widywany co pewien czas w Stanach Zjednoczonych, gdzie ma zarejestrowaną spółkę BSTC Group, Inc.

Różnica polega na tym, że na Przywieczerskim ciąży prawomocny wyrok i jest on obywatelem polskim, więc łatwiej jest go ścigać. Najwyraźniej jednak sprawa FOZZ uznana została przez strategów medialnych PiS za zbyt zamierzchłą w czasie i nazbyt skomplikowaną, żeby angażować w ściganie Przywieczerskiego takie siły i środki jak w stosunku do Mazura. Stało się tak, mimo że były prezes Universalu sponsorował postkomunistów i przez lata łożył na wydawanie ich dziennika ,,Trybuny".

W odróżnieniu od polskiej prokuratury, policji i służb specjalnych, ich odpowiedniki nie żyją w rytmie od wyborów do wyborów i nie muszą liczyć się z partykularnymi interesami aktualnie sprawującej władzę partii. Dlatego mogą pozwolić sobie na rzetelne i skrupulatne gromadzenie dowodów, co procentuje później przed sądem jak dowiódł proces ekstradycyjny Riccardo Fanchiniego."
http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/jakimczyk;prokuratury;zyja;w;rytmie;wyborow,88,0,312152.html

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Zaraz...
Autor: Kuba
2008-01-13 02:57:21
....nie bardzo rozumiem czy chodzi tu o troske skutecznego dzialania prokuratury, czy o newsa czy o teraz modne przyczepienie sie do Ziobry. Fakt jest przeciez taki ze na poczatku 2007 wystapiono o ekstradycje Przywieczerskiego a on mial opuscic USA w poplochu i zapadl sie pod ziemie , a z tego wpisu wynika jakby nic nie robiono gdyz politykow ta sprawa malo interesowala.

Pisze Pan ze Przywieczerskiego sie widuje. A gdzie i kiedy, czy juz odetchnal i zpowrotem bawi w New Jersey ?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS